Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро провели депутатські прийоми громадян

Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро провели депутатські прийоми громадян


AKUZ2967

“У 2015 році з міського бюджету Києва на розвиток Солом’янського району було виділено понад 100 мільйонів гривень. Це позитивно відбилося на ситуації в районі. Кожен мешканець сьогодні бачить, як здійснюються ремонтні роботи в будинках, відновлюються парки, будуються дитячі садочки і майданчики. 17  вересня Верховна Рада ухвалила зміни до бюджету, якими передбачено індексацію пенсій і мінімальних заробітних плат, стипендій студентам і соціальних виплат”, - зазначив під час зустрічі з виборцями народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Під час депутатського прийому, відповідно до звернень громадян, 72 особи отримали матеріальну допомогу. Серед тих хто прийшов до громадської приймальні депутатів мешканці проспекту Відрадного, бульвару І. Лепсе, вулиць Ак. Стражеска, М. Донця, Ак. Білецького, Л. Кумача, Г. Севастополя, Новопольової, Ніжинської, Ак. Каблукова.

AKUZ3021

Народний депутат, підводячи підсумки роботи парламенту протягом тижня, поінформував громадян про ухвалені законопроекти і надав необхідні роз’яснення. Він підкреслив, що під час засідання парламенту було також заслухано звіт робочої групи стосовно обґрунтованості підвищення тарифів на газ, і було розглянуто питання щодо зменшення плати за газ. Депутат закликав громадян активніше оформляти субсидії й при необхідності звертатися за консультаціями до працівників його громадської приймальні. 

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро поінформував мешканців, що наразі тривають ремонти в 24 будинках району, замінюються вікна, проводиться ремонт сходових клітин, ремонт внутрішньобудинкових мереж, виконуються ремонтні роботи асфальтового покриття у 15 дворах житлових будинків. Голова району підкреслив, що лише за 2015 рік в районі вдалося зробити більше ніж було зроблено протягом останніх 20-ти років.

AKUZ3042

“Зараз здійснюється реконструкція поліклініки по вул. Комарова, 3. Відкрито новий, надсучасний дитячий садок по вул. Гарматній, 41. По бул. І.Лепсе готується проектна документація, буде також побудовано ще один дитячий садочок. Вже очищено озеро в парку "Відрадний", проводяться роботи по очистці озера в парку "Орлятко". Проводяться роботи по реконструкції парку за кінотеатром "Тампере": розчищено дерева, завезено грунт, встановлено лавки для відпочинку, а також встановлено спортивний майданчик”, - розповів Максим Шкуро.

AKUZ3112

У свою чергу мешканці району ставили депутатам запитання щодо пільг учасників бойових дій, перспектив роботи кінотеатрту “Тампере”, реконструкції парків “Орлятко” і “Юність”. Мешканці проспекту Відрадного, 10 просили сприяти у здійсненні асфальтування прибудинкової території після проведення ремонтних робіт Київенерго. Також солом’янці просили сприяти у відновленні повноцінної роботи автобусу № 2. На що голова району Максим Шкуро зазначив, що роботу автобусу вже відновлено.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online