Головна / Новини / Більше 10 мільярдів грн спрямовано на збільшення пенсій, стипендій та соціальний захист – Дмитро Андрієвський

Більше 10 мільярдів грн спрямовано на збільшення пенсій, стипендій та соціальний захист – Дмитро Андрієвський


 

18 09 15 1

«17 вересня у парламенті народні депутати України віддали 340 голосів на підтримку проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік». Законопроект передбачає підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати. Завдяки схваленому законопроекту більше ніж 10 мільярдів гривен піде на збільшення мінімальної пенсії та заробітної плати, на стипендії для студентів та на соціальний захист населення. Це торкнеться понад 12-ти мільйонів українців», - зазначив в ефірі телеканалу «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Також, народний депутат України наголосив, що завдяки роботі Кабінету міністрів та схваленому народними депутатами пакету Законів, Україні не потрібно буде сплачувати борг у сумі 3,6 мільярдів доларів.

18 09 15 4

«3,6 мільярдів доларів зовнішнього боргу України були списані. Тобто, їх погашати не треба. Ми мали би сплатити за цим боргом вже більше ніж 5 мільярдів доларів одних тільки відсотків. Подальша доля цих кредитів буде залежати від того, яким буде внутрішній валовий продукт. Якщо він буде менше ніж 125 мільярдів доларів, то взагалі ніякої сплати по тілу кредиту не буде. І тільки після того, як почнеться економічне зростання, тільки тоді будуть сплачуватися ці борги», - пояснив Дмитро Андрієвський.

Коментуючи ситуацію стосовно зняття депутатської недоторканості та гучного арешту 17 вересня прямо в будівлі Верховної Ради народного депутата від «Радикальної партії» Ігоря Мосійчука, політик підкреслив, що законопроект щодо змін у Конституцію України стосовно судової гілки влади вже внесений Президентом України Петром Порошенком до українського парламенту.

18 09 15 3

«Реформування судової системи це найбільша складова боротьби із корупцією. Є відповідні рішення, зміни до Конституції стосовно судової гілки влади вже направлені до Венеціанської комісії. Найближчим часом ми отримаємо її висновки і будемо голосувати», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Також, народний депутат зазначив, що згідно з внесеними змінами, корупціонери не матимуть можливості вийти з в`язниці завдяки внесенню застави.

«Судова система, яка сьогодні у нас працює, на превеликий жаль, дає збої. Підозрювані, іноді протягом тижня-двох опиняються на волі. До речі, Президент зараз вносить зміни до законодавства, стосовно того, щоб коли високопосадовець, народний депутат чи працівник правоохоронного органу затриманий на хабарі – за нього не можна було вносити заставу, щоб ця людина однозначно йшла за грати», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Докладніше: https://www.youtube.com/watch?v=wA6CGuqemPU

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online