Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті міжнародного Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті міжнародного Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість»


AKUZ0255

16 вересня 2015 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося офіційне відкриття найбільшого в Україні міжнародного Експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість». У відкритті взяли участь заступник міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Роман Абрамовський, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський, президент «Будівельної Палати України» Петро Шилюк. Почесні гості відзначили високий рівень організації заходу і його значення для розвитку будівельної галузі і економіки України.

AKUZ0310

 «Вже протягом 21 року, двічі на рік, навесні і восени, тут в «КиївЕкспоПлазі», відбувається найбільший в Україні професійний будівельний форум. Традиційно, осінній форум має інвестиційний акцент і спрямований на розвиток взаємовідносин серед бізнес аудиторії. Сьогодні, в умовах загальнодержавної  євроінтеграційної стратегії це надзвичайно важливо», - зазначив Дмитро Андрієвський.    

AKUZ0342Політик підкреслив, що для подолання проблем, які сьогодні  існують в  будівельної галузі, український уряд, профільне Міністерство і Міністерство закордонних справ спільно шукають нові ринки для вітчизняних будівельників.  Це, в першу чергу, ринки Середнього та Близького Сходу, Єгипту, колишніх Радянських  Республік, зокрема, Азербайджану, Казахстану, Туркменії.

AKUZ0681

«Комітет Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства також  активно і продуктивно співпрацює з вітчизняними будівельниками, експертами галузі. Маємо вже серйозні здобутки. Разом працювали над питанням децентралізації сфери архбудконтролю і відповідного законодавства, яке сьогодні прийнято. Це лише початок того шляху реформ, який нам треба пройти. Зараз ми працюємо над рядом законопроектів, які спрямовані на підтримку і розвиток вітчизняної будівельної галузі», - підкреслив Перший заступник Голови профільного Комітету Дмитро Андрієвський. 

AKUZ0562

Після перегляду експозиції, народний депутат зазначив, що учасники цьогорічної виставки особливу увагу приділяють актуальним питанням енергоефективності, енергозбереження та екологічності в будівництві. 

У день відкриття Експофоруму стартував «Марафон проектів» і було презентовано програму «Доступне житло», яке розробила "Будівельна Палата України".

Робота Експофоруму триватиме до 18 вересня 2015 року. Новини та детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті організатора www.comfort-house.kiev.ua 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online