Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Русланом Кисілем провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з Русланом Кисілем провели депутатський прийом громадян


 

IMG 5073

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць Металістів, В.Гетьмана, Борщагівської, Г.Тупикова, Виборзької, пров. Ковальського.

Декілька десятків звернень з проханням надати матеріальну допомогу депутати отримали від мешканців цих вулиць. Про неї просили переважно пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, малозабезпечені громадяни.

Під час депутатського прийому, відповідно до рішення Київради, на виконання наказів виборців, з міського бюджету одноразову матеріальну допомогу отримали 34 мешканці Солом’янського району столиці.

IMG 5088

“Разом з моїми колегами, депутатами Київради від Солом’янського району, ми приділяємо значну увагу соціальній підтримці громадян. Надаємо матеріальну допомогу, яка передбачена бюджетом міста Києва на виконання повноважень депутата Київради. Я особисто спрямовую всі кошти отримані у Верховній Раді саме на соціальну підтримку громадян”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський. 

Під час прийому депутат поінформував мешканців, що нині на розгляді в парламенті перебувають 5 законопроектів стосовно підвищення соціальних стандартів, а саме: збільшення пенсій, мінімальних заробітних плат, соціальних виплат.

Він також закликав громадян активніше оформляти субсидії, отримувати пільги на комунальні послуги, адже в державному бюджеті на них передбачено 24,5 мільярди гривень.

Під час зустрічі з депутатами, солом’янці ставили запитання щодо встановлення газових лічильників у квартирах та загальнобудинкових лічильників на тепло. Мешканці вул. Металістів, 13 просили сприяти у здійсненні заміни внутрішньобудинкових мереж та приведення до ладу підвального приміщення будинку.

Мешканці вулиці Металістів подякували депутатові Київради Руслану Кисілю за відстоювання назви вулиці, на підтримку якої було зібрано 600 підписів громадян.

IMG 5131

“Вважаю, що кожне рішення має бути зваженим і раціональним. Назва вулиці має історичне коріння і пов’язана, в першу чергу, з металістами - працівниками одно з найпотужніших підприємств нашого Індустріального району. Громада вирішила, що у цій назві немає нічого комуністичного, до того ж, це економія чималих бюджетних коштів”, - переконаний Руслан Кисіль.  

Депутат запевнив, що й надалі відстоюватиме права мешканців і опікуватиметься проблемами району.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online