Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь в Загальних зборах Конфедерації будівельників України

Дмитро Андрієвський взяв участь в Загальних зборах Конфедерації будівельників України


 

 SK 4435

“Робота Комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства з Конфедерацією будівельників України є системною і продуктивною. Маємо вже серйозні здобутки. Разом ми працювали над питанням децентралізації сфери архбудконтролю і відповідного законодавства, яке сьогодні прийнято. Це лише початок того шляху реформ, який нам треба пройти”, - зазначив під час Загальних зборів Конфедерації будівельників України Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

Народний депутат підкреслив, що спільно з Конфедерацією та іншими профільними організаціями, які представляють будівельників, було підготовлено зміни до Закону, які дозволять тимчасово скасувати мораторій на відведення земельних ділянок.  

 SK 4346

“Це не просте рішення, але необхідне, і проект Закону вже знаходиться в парламенті. Впевнений, найближчим часом він буде проголосований, і дасть можливість розвиватися будівельної галузі”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Він зазначив, що зараз працює Робоча група щодо питань доступного житла і в її роботі представники Конфедерації беруть активну участь. 

 SK 4373

Дмитро Андрієвський акцентував увагу на тому, що сьогодні, щоб подолати проблеми будівельної галузі, уряд, профільне міністерство і Міністерство закордонних справ спільно шукають нові ринки для вітчизняних будівельників.  Це, в першу чергу, ринки Середнього та Близького Сходу, Єгипту, колишніх Радянських  Республік, зокрема, Азербайджан, Казахстан, Туркменія.

“Впевнений, об’єднуючі зусилля, ми зможемо реалізувати багато значних  проектів. Адже будівельники – це ті люди, які розуміють, як важливо не зруйнувати, а зберегти що маємо і збудувати нове”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 SK 4536

Під час засідання, у своєму виступі, Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Роман Абрамовський подякував Дмитру Андрієвському за підтримку міністерських законопроектів і за плідну законотворчу діяльність у сфері будівництва та житлово-комунального господарства.

Загальні збори Конфедерації України відбулись 10 вересня 2015 року. В них взяли участь 368 осіб.

В порядку денному Конфедерації були питання:

- підбиття підсумків діяльності Конфедерації будівельників України за звітний період;

- результати співпраці КБУ з органами державної влади в реалізації реформ;

- сучасні умови та перспективи господарювання підприємств будівельної галузі.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online