Головна / Новини / Висока відповідальність за майбутні місцеві вибори лежить на лідерах політичних сил і всіх, хто братиме в них участь, - Дмитро Андрієвський

Висока відповідальність за майбутні місцеві вибори лежить на лідерах політичних сил і всіх, хто братиме в них участь, - Дмитро Андрієвський


 

09 09 15 3

“Щойно відбулась Рада регіонів України за участю Президента, під час якої він чітко наголосив, що зараз треба залишати осторонь будь-які питання  політичної конкуренції команд, а думати, в першу чергу, про збереження навіть не коаліції, а про збереження держави”, - зазначив в ефірі програми “Про головне” на Першому Національному телеканалі народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

“Це будуть надзвичайні для України вибори, які відбуватимуться на тлі підготовки і прийняття змін до Конституції в частині децентралізації. Тому я впевнений, що запорукою чесних і прозорих виборів буде надзвичайно висока відповідальність лідерів політичних сил і всіх політиків, які братимуть участь у цій виборчій кампанії”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

09 09 15 1

Політик підкреслив, що парламент на законодавчому рівні створив всі можливості, щоб люди дійсно змогли обирати серед достойних кандидатів. Новий закон дає можливість обирати і політичну силу і людину, яка представляє ту чи іншу політичну силу на конкретній території.

“Нам треба конкурувати, в першу чергу, програмами, реальними  справами і діями, які вже були зроблені. А головне - думати про майбутнє країни”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Відповідаючи на запитання журналіста щодо ситуації в коаліції, народний депутат порівняв вихід “Радикальної партії” з втечею під час війни з лінії фронту, оцінив позицію цієї політичної сили як безвідповідальну.

09 09 15 2

“Зараз ми проводимо плідні консультації з нашими колегами з “Народного фронту”, “Батьківщини”, “Самопомочі” і вдячні за їхні принципові і державницькі позиції. Впевнений, у нас сьогодні достатньо голосів, які необхідні для того, щоб зміцнювати нашу країну і приймати зважені рішення. Стосовно змін до Конституції, то пройшло лише перше читання і тепер, ми можемо розгорнути серйозну роботу по підготовці цих змін і зауважень. Якщо потрібно, можна рухатися в напрямку отримання другого висновку Конституційного суду. Я впевнений, що до другого читання ми підготуємо таку Конституцію, яку підтримає більшість в парламенті”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

“Переформатування уряду звичайно ж буде. Але цьому передуватиме дуже серйозна змістовна робота щодо аналізу діяльності кожного міністерства і міністра у відповідності до коаліційної угоди. Нагадаю, що основою програми уряду є коаліційна угода. Впевнений, що низка кадрових питань буде. До того ж, в уряді сьогодні є певні вакансії і люди, які написали заяви. Треба їх задовольнити і змінювати. Хотів би застерегти і запевнити, що жодних політичних квот і кулуарних домовленостей не буде. Виключно професійний підхід. Крім того, ймовірно буде переглянутий функціонал міністерств, і навіть їхня кількість. Це треба робити й з огляду на зміни до Конституції в частині децентралізації”, - підсумував в ефірі Першого Національного телеканалу Дмитро Андрієвський. 

Докладніше дивіться на Першому Національному: https://www.youtube.com/watch?v=XvxuwH8zAqk

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online