Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Максимом Шкуро провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з Максимом Шкуро провели депутатський прийом громадян


 

 SK 3951

7 вересня до громадської приймальні народного депутата Дмитра Андрієвського прийшли мешканці вулиць Ак. Стражеска, Ак. Білецького, пр-ту Відрадного, бульв. І. Лепсе, М. Донця.

«Для ефективної роботи і максимально швидкого реагування на проблеми мешканців, я завжди запрошую на прийом депутатів Київської міської ради, представників адміністрації, зокрема голову Солом’янської райдержадміністрації Максима Шкуро. Таке спілкування дає змогу оперативно отримати відповіді на будь-які запитання стосовно району і налагодити взаємодію громади, депутатів і районної влади», - переконаний народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

 SK 3900

«Проблема соціального захисту населення, зокрема підтримка пенсіонерів, малозабезпечених мешканців району, залишається однією з найбільш гострих. Тому до цієї роботи долучаються всі депутати Київради від Солом’янського району з якими ми плідно працюємо як одна команда. Вже понад 11 000 мешканців району отримали допомогу», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Під час депутатського прийому, на звернення громадян, 26 малозабезпечених мешканців району отримали матеріальну допомогу.  

 SK 3829

Політик відповів на запитання мешканців та надав роз’яснення стосовно ухвалених парламентом законопроектів, зокрема змін до Конституції, нового закону про вибори. Поінформував щодо планів на наступний рік в напрямку розвитку району.

Серед тем, які турбували солом’янців – підготовка до опалювального сезону та ремонтні роботи в будинках. 

Голова району Максим Шкуро запевнив, що підготовка до опалювального сезону здійснюється належним чином. Він повідомив, що вже виконано ремонти в багатьох будинках, здійснено ремонт асфальтового покриття 11-ти прибудинкових територій, ремонтуються покрівлі і утеплюються фасади. У 8 школах замінено вікна на металопластикові. У приміщенні поліклініки по пр-ту К. Комарова, 3 виконуються ремонти фасаду, заміна вікон.

 SK 3907

«У вересні-жовтні буде виконано ремонт асфальтового покриття на прибудинкових територіях ще 10-х будинків. На наступний рік ми плануємо здійснити ремонт ще у 300 будинках», - підкреслив голова району.  

 SK 3956

Мешканці проспекту Відрадного, 55  подякували депутатам за ремонт в будинку та попросили ще зробити  ремонт козирка над вхідними дверима. Мешканці будинку по вулиці М. Донця, 2 подякували за відновлення роботи бювету та ремонт доріг на Відрадному. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online