Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Сергієм Куніциним та Віталієм Крутієм нагородили десантників 81-ї бригади

Дмитро Андрієвський разом з Сергієм Куніциним та Віталієм Крутієм нагородили десантників 81-ї бригади


 SK 0817

4 вересня 2015 року народні депутати України Дмитро Андрієвський, Сергій Куніцин, Віталій Крутій разом з бійцями 90-го батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади, славетними «кіборгами», які героїчно захищали Донецький аеропорт, вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО й поклали квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.

 SK 0603

Народні депутати вручили десантникам пам’ятні медалі.

 SK 0770

«Завдяки вашій мужності, професіоналізму, вірності у служінні своїй Батьківщині, Україна сьогодні впевнено стримує зовнішню військову агресію на Сході країни. Ваш подвиг і відвагу у захисті Донецького аеропорту назавжди закарбовано в новітній історії держави. Саме Ви сьогодні формуєте традиції українського війська і примножуєте його бойову славу», - підкреслив у привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Куніцин.

 SK 0961

Під час урочистостей депутати також нагородили бійця 95-ї окремої аеромобільної бригади Віталія Шевченка, який став героєм не лише АТО, а й подій 31 серпня цього року. Під час сутичок під стінами Верховної Ради десантник заспокоював радикально налаштованих протестувальників.

 SK 0861

 «Ви сьогодні дуже потрібні країні як на передовій, так і в тилу. Події 31 серпня це довели. Не можна допустити, щоб у той час, коли українське військо захищає країну від зовнішньої агресії, у центрі столиці під парламентом розривались бойові гранати. Тому закликаю Вас зберігати свою активну громадянську позицію і не стояти осторонь подій, які відбуваються в країні. Саме цю країну ви захищали і тепер маєте взяти  участь у її відбудові і реформуванні», - підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Вже триває третя хвиля демобілізації. Багато бійців повертаються з фронту і їм потрібна підтримка. Ми всіляко сприяємо створенню і роботі громадських організацій, спілок, ініціативних груп учасників АТО мета яких, захист прав і допомога нашим героям і їхнім сім’ям», -  наголосив політик.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online