Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав першокурсників Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого

Дмитро Андрієвський привітав першокурсників Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого


DSC 6047

1 вересня в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого відбулась урочиста посвята першокурсників у студенти.

“Вже протягом 11-ти років ми разом традиційно зустрічаємося на святах, вітаємо першокурсників й випускників, вручаємо гранти й відправляємо делегації університету на фестивалі й конкурси, проводимо власний фестиваль “Натхнення”, реалізуємо багато яскравих проектів. Впевнений, така співпраця стимулює і заохочує творчу молодь до навчання і розвитку”, -  зазначив у своєму привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

DSC 6120

Політик підкреслив, що авторитет Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого є вагомим і беззаперечним. Його імідж і репутація – це, перш за все, високий професійний рівень випускників, які сьогодні працюють на провідних театральних сценах України і світу, в кіно і на телебаченні.

DSC 6051

“Наш університет, як і раніше користується популярністю серед творчої молоді. У 2015 році до університету було подано 1888 заяв. Загальний конкурс в цілому по університету становив 6 осіб на одне місце. Найбільший конкурс за ступенем «бакалавр» на денній формі навчання на спеціалізації «Диктор та ведучий програм телебачення» Інституту екранних мистецтв – 43 особи на одне місце та на спеціалізації «Акторське мистецтво драматичного театру і кіно» факультету Театрального мистецтва – 19 осіб на одне місце”, - зазначив, підводячи підсумки вступної кампанії, ректор університету Олексій Безгін.

DSC 6091

“Ще давні греки вважали, що влада театру більша аніж влада політиків. Разом з Вами ми змушені реагувати на виклики часу. І коли кожен з нас на своєму фронті віддано захищатиме свою країну, перемога буде за нами. Я щиро бажаю вам реалізуватись і знайти себе в професії. Адже саме ви стоїте на сторожі культурних традицій і духовних цінностей нашого суспільства і держави”, - наголосив у своєму зверненні до студентів Дмитро Андрієвський.

Після урочистої частині,  студенти привітали новачків і гостей свята виставою.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online