Головна / Новини / Ратифікація угоди з Японією про кредит на реконструкцію Бортницької станції аерації – важливий крок до забезпечення екологічної безпеки столиці, - Дмитро Андрієвський

Ратифікація угоди з Японією про кредит на реконструкцію Бортницької станції аерації – важливий крок до забезпечення екологічної безпеки столиці, - Дмитро Андрієвський


 SK 0107

2 вересня під головуванням Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету з питань будівництва містобудування та житлово-комунального господарства. Одним з основних питань, які розглядалися Комітетом, були зміни до податкового та митного законодавства, необхідні для реалізації проекту з реконструкції Бортницької станції аерації. 

 SK 0034

2 вересня Верховна Рада України Законом ратифікувала Договір між Урядом України та Урядом Японії про надання кредиту для реалізації проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту «Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації» у сумі 108,193 млрд. єн, підписану 6 червня 2015 р. в м. Києві.

 SK 1101

Під час засідання парламенту перед голосуванням за законопроект Голова Верховної Ради Володимир Гройсман відзначив вагомий внесок народного депутата, Першого заступника Голови Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Дмитра Андрієвського  в роботу над цим важливим і масштабним проектом. “Я хотів би відзначити позицію Дмитра Андрієвського. Він  є одним із двигунів цього питання. Вважаю, що і депутати, і кияни підтримують  цей проект”, - підкреслив Володимир Гройсман.

 SK 0098

 

“Ратифікувавши сьогодні угоду з Японією щодо залучення понад мільярда доларів кредиту на 40 років фактично без відсотків, Верховна Рада зробила важливий крок щодо реконструкції БСА. Це дозволить забезпечити екологічну безпеку столиці. Але для того щоб реалізувати проект реконструкції,  необхідно підтримати запропоновані Мінфіном зміни до законодавства”, -  наголосив Дмитро Андрієвський.

Члени Комітету одноголосно вирішили рекомендувати парламенту підтримати законопроекти у першому читанні.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online