Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради привітали школярів і освітян Солом’янського району з Днем Знань

Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради привітали школярів і освітян Солом’янського району з Днем Знань


 SK 9933

«Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року. Хочу підкреслити, що допомога школам і турбота про дітей завжди були і залишаються одним з пріоритетів моєї роботи і роботи всієї нашої команди депутатів Київради від району», - зазначив у своєму  привітанні народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 0345

«Наші спільні досягнення в районі сьогодні бачить кожен мешканець. Вперше за багато років в Солом’янському районі збудовано новий, прекрасний дитячий садочок на вулиці Гарматній. А на наступний рік ми готуємо для юних солом’янців і їхніх батьків ще більше подарунків: нову школу на вулиці Тетяни Яблонської і новий дитячий садочок на бульварі І. Лепсе. По цих об’єктах вже розпочато проектні роботи», - підкреслив народний депутат.

AKUZ0006

Цього року Солом’янський район визнано кращим серед інших районів столиці в рейтингу по підготовці до навчального року. Вперше за багато років суттєво збільшено фінансування освіти м. Києва. 

AKUZ0054

На свято 1 вересня Дмитро Андрієвський був почесним гостем в гімназії біотехнологій №177. «Впевнений, об’єднавши наші зусилля й ініціативи освітян району, ми зможемо багато зробити для наших дітей», - наголосив політик.

DSC 0177

Депутат Київради, голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро відвідав свято у школах № 69, №174, №54 та № 52. «Цього року День знань особливо урочистий. З хвилюванням прийшли до школи разом з батьками 2880 першокласнкиів району. Загалом у закладах освіти навчатимуться 24 890 школярів», - зазначив Максим Шкуро.

DSC 0380 1

«Це свято – урочисте і хвилююче, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін. Сьогодні в кожному закладі відбуваються зміни на краще, як і в цілому районі. Наприклад, у школі № 54 замінили електрощитову, закупили комплекти учнівських меблів. Крім того,  прийнято рішення про заміну вхідної групи на металопластикову за кошти міського бюджету. Багато зробленого батьками. І я дякую тим, хто в такий складний час знаходять можливість фінансувати роботи в класах і допомагати навчальним закладам», - зазначив голова Солом’янського району.

Депутат Київради Катерина Кириченко також відвідала урочисті свята у школах району і подарувала першачкам шкіл № 149, 164, 166  портфелі з канцелярським приладдям.

 SK 0143

«Все починається зі школи. Я дуже добре пам’ятаю свої шкільні роки, своїх друзів, які поруч зі мною залишаються й до сьогодні, пам’ятаю своїх вчителів, яким глибоко вдячна за мудрість і знання. Бажаю всім першачкам легкої дороги знань і нових друзів, а випускникам впевненого й успішного завершення школи і вступу у виші», - підкреслила Катерина Кириченко.

«У свою чергу можу сказати, що ми – депутати Київської міської ради, народний депутат України Дмитро Андрієвський, Київський міський голова Віталій Кличко та голова Солом’янського району Максим Шкуро зі своїм домашнім завданням справилися на «відмінно». Сьогодні на святі Першого дзвоника ми відкриваємо оновлений шкільний спортивний майданчик. Зовсім скоро школа отримає нові вікна та утеплені фасади – і все це не за батьківські кошти, а з державного бюджету», - підкреслив на урочистій лінійці у школі № 69 депутат Київради Максим Конобас.

DSC 0038

Депутат зазначив, що приділяє багато уваги закладам освіти району: школа № 279 отримала шкільний інвентар, встановлено новий дитячий майданчик в ДНЗ №191, за ініціативою депутата по Програмі соціально-економічного розвитку виконано капітальний ремонт фасаду (заміна вікон) в ДНЗ №651, встановлені вуличні лави на території дошкільного навчального закладу, планується також по Програмі соціально-економічного розвитку здійснити капітальний ремонт фасаду (заміна вікон) в ЗНЗ №149. 

IMG 6966

Депутат Київради Вячеслав Непоп привітав учнів шкіл Солом’янського району №26, 46, 67, 161, 229 та ШДС "Сяйво" і, за традицією, вручив подарунки першачкам. Такі подарунки першокласники цих шкіл отримують від депутата щороку. Для 382 першачків були закуплені канцелярські набори. 

189249065 1

Депутат Київради Руслан Кисіль до школи № 324 завітав з подарунком. Нові меблі буде завезено до школи 8 вересня.

 M5B7600 1

Депутат Київради Микола Негрич також привітав школярів і освітян району.Разом з батьками і учнями школи № 221 взяв участь у благодійній акція збору коштів на медикаменти для бійців АТО. Першачкам шкіл № 7, 60, 115 на згадку про перший день навчання депутат подарував флешки з пам’ятними фотографіями і портретами дітей зі свята 1 вересня.

 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online