Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав першокурсників НТУУ “КПІ”

Дмитро Андрієвський привітав першокурсників НТУУ “КПІ”


 SK 9473

31 вересня Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут” вітав своїх новачків. Свято “Дня першокурсника” традиційно проходило на Площі Знань НТУУ “КПІ”.

 SK 9452

“Для першокурсників цей день особливий. Сьогодні Вас прийняла велика і дружна родина “КПІ”. Національний технічний університет - один з найбільших в Україні і в Європі, тут навчається молодь з усіх регіонів України й інших країн світу. “КПІ” – доводить, що Україна єдина, а її молодь талановита і патріотична”, - зазначив у своєму привітанні народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка”  Дмитро Андрієвський.

 SK 9710

Понад 5 тисяч першокурсників зібралося на Площі Знань. Студенти урочисто пронесли національний прапор України, запалили естафетний вогонь та продемонстрували свої кращі творчі досягнення у святковій програмі студентських виступів.

AKUZ9471

В урочистостях з нагоди свята взяв також участь депутат Київради  Руслан Кисіль. Разом з Дмитром Андрієвський вони відвідали свій рідний гірничий факультет, нині Інститут енергозбереження і енергоменджменту НТУУ “КПІ”, виконали почесну місію, - вручили першокурсникам залікові книжки.

AKUZ9902

Під час зустрічі зі студентами депутати пригадали свої студентські роки і подякував своїм викладачам за мудрість і науку.

Дмитро Андрієвський підкреслив, що відтоді, як у 2002 році був обраний депутатом від Київської політехніки опікується і захищає інтереси багатотисячної громади студентів і викладачів університету 10 років у Київраді і вже три в парламенті.

AKUZ9501

Коли мене обирали вперше депутатом, я взяв на себе зобов’язання добитися реконструкції парку “КПІ”. І сьогодні приємно бачити, що цей парк не лише гордість інституту, а й окраса столиці, прекрасне місце для відпочинку студентів і загалом мешканців міста.

 SK 9831

Протягом 13 років за підтримки Дмитра Андрієвського та Руслана Кисіля в НТУУ “КПІ” встановлюються спортивні майданчики, відбудовуються сквери, облаштовуються місця відпочинку для студентів, проводяться спортивні чемпіонати та змагань, конкурси й студентські свята. Протягом 5-ти років студенти НТУУ «КПІ» отримують  іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яка присуджується за особливі успіхи у навчанні та науковій роботі.

 SK 9873

“Студентська молодь завжди була в авангарді суспільних змін, зажди гостро відчувала і реагувала на виклики часу. Нам з Вами довелося жити в епоху кардинальних і рішучих змін. Саме зараз Україна по-справжньому  виборює і воює за свою незалежність і територіальну цілісність. Від нас з Вами залежить майбутнє нашої держави. Як колись сказав Теодор Рузвельт: «Важливо, щоб ти був готовий віддати життя за свою країну; але набагато важливіше, щоб ти був готовий прожити заради неї своє життя», - підкреслив у своєму зверненні до студентів Дмитро Андрієвський. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online