Головна / Новини / Винні у вчиненні теракту під стінами парламенту, загибелі і пораненнях правоохоронців повинні бути покарані, - Дмитро Андрієвський

Винні у вчиненні теракту під стінами парламенту, загибелі і пораненнях правоохоронців повинні бути покарані, - Дмитро Андрієвський


 

 SK 9519

“Те, що сьогодні відбулося під стінами парламенту інакше як теракт і антиукраїнська акція не назвеш. У той час, коли титанічними зусиллями керівництва держави, українських дипломатів за підтримки європейської спільноти і США, Україні вдається значно зменшити кількість обстрілів наших позицій на Сході країни, стримувати військову агресію, - під стінами парламенту, в центрі столиці розривається бойова граната.  Жодні політичні амбіції не варті людських життів. Винні у здійсненні й організації цього жахливого вчинку мають понести суворе покарання”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Сьогодні  народні депутати України у першому читанні 265-ю голосами підтримали внесення змін до Конституції України. У цей час під стінами Верховної Ради почалися заворушення. Один з мітингувальників кинув у правоохоронців бойову гранату в наслідок чого, було вбито бійця Національної гвардії і поранено близько 120 гвардійців та працівників міліції, серед яких велика кількість учасників АТО.

prezident

Президент Петро Порошенко у зверненні до українців наголосив, що зміни до Конституції в частині децентралізації, які сьогодні Верховна Рада ухвалила в першому читанні, докорінним чином перетворюють політичну систему України, наближаючи її до європейської моделі самоврядування.

Президент також назвав «ударом в спину» сутички під Парламентом після голосування за зміни до Конституції й дав чіткі завдання щодо прозорості розслідування процесу і притягнення до відповідальності не лише виконавців, а й організаторів, включаючи політичних.

 SK 9577

Крім того, сьогоднішнє голосування за зміни до Конституції є кроком до миру. «Зміни до Конституції означають не втрату територій, а навпаки – дають шанс і перспективу політико-дипломатичним шляхом врегулювати, забезпечити та повернути під суверенітет України окуповані території», - сказав Глава держави. На думку Петра Порошенка, аргумент про «особливий статус Донбасу», якого немає в проекті змін до Конституції, використовують політичні сили як передвиборчу технологію та елемент чорного піару проти Президента.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online