Головна / Новини / Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та “УДАР” об’єднались в одну політичну силу

Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та “УДАР” об’єднались в одну політичну силу


 

IMG 2297

“З партією “Удар” ми  маємо позитивний досвід спілкування і спільної роботи у Верховній Раді й у місцевих радах, в тому числі в місті Києві. Впевнений, нам треба формувати широке коло демократичних сил для того щоб перемогти на наступних виборах до органів місцевого самоврядування. Це будуть незвичайні вибори в історії України.  Буде сформовано нові владні органи місцевого самоврядування, які й визначатимуть долю місцевих громад. Дуже великі повноваження з центрального рівня буде передано на місця», - коментуючи об'єднання політичних сил “Блок Петра Порошенка “Солідарність” і “УДАР” зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та УДАР об’єднуються в одну політичну силу – таке рішення підтвердив ХІІ позачерговий з’їзд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

IMG 1862

“Політики повинні об’єднатися заради України в парламенті і берегти цю єдність, яку так мріє зруйнувати наш ворог. Світ об’єднався навколо України, і ми повинні як зіницю ока берегти зовнішню солідарність Заходу з нами і єдину позицію США, ЄС, всіх країн «великої сімки» щодо тиску на Росію як країну-агресора, яка атакувала Україну. Сьогодні не час і  не місце для політичного егоїзму. Сьогодні у цій залі ми зібралися сказати, що лише об’єднавшись – переможемо. І я сьогодні тут, щоб привітати важливий об’єднавчий крок двох ідеологічно близьких політичних партій – “Солідарності” та УДАРу” – заявив Президент України Петро Порошенко.

Головою партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» обрано Віталія Кличка.

“Сьогодні ми створюємо єдину політичну силу, яка усвідомлює свою відповідальність за те, що відбувається в країні. За ефективні реформи, за реальні зміни, за перспективи нашої держави. Ми сьогодні робимо відповідальний крок.  Як ніколи можливий реванш старих сил. Сил, проти яких боровся Майдан, сил, які розстрілювали українських патріотів на Майдані. Тому ми не повинні допустити помилок минулого”, – заявив Віталій Кличко.

IMG 2152

«Ми сьогодні говоримо не тільки про об’єднання двох політичних партій. Об’єднання правоцентристських демократичних сил навколо плану реформ Президента – єдино правильна стратегія боротьби проти головних ворогів успішної України. Що це за вороги? – російський імперіалізм, олігархи, корупція, популізм і розбрат. Тому, це не об’єднання назв, це не боротьба за політичні рейтинги, це не боротьба за місце у партійній вертикалі. Ми об’єднуємось, бо у нас є спільна мета, спільні цілі. Дорогу осилить той, хто йде командою і вірить своїй команді. Це об’єднання зусиль задля того, що ми пообіцяли виборцям. Щоб виправдати той мандат, який ми отримали від Майдану, від українського народу”, – заявив Юрій Луценко.

Партійний з’їзд ухвалив нову редакцію Програми партії, а також новий склад Центральної ради партії.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online