Головна / Новини / Політичним силам, які мають спільний погляд на розвиток країни і її європейське майбутнє, треба об’єднуватись, - Дмитро Андрієвський

Політичним силам, які мають спільний погляд на розвиток країни і її європейське майбутнє, треба об’єднуватись, - Дмитро Андрієвський


27 08 15 2

«Сьогодні політичним силам, які мають єдину ідеологію, єдиний погляд на розвиток країни на її європейські перспективи, треба об’єднуватися і створювати широке коло демократичних сил. Перше випробування цього об’єднання - як раз найближчі місцеві вибори. Вони будуть непростими, але вкрай важливими. Адже закладатиметься фундамент нового будівництва органів місцевого самоврядування, які на десятиріччя визначатимуть долю нашої країни. І треба відповідально поставитися до цих виборів», - відповідаючи на запитання глядача щодо ймовірності об’єднання партій «Солідарність» - Блок Петра Порошенка», «Удар» і «Народний Фронт», зазначив в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

27 08 15 1

Політик переконаний, що Україна має відійти від практики існування півтори соті партій, або створення політичних проектів під конкретні вибори, до європейської моделі (французької, німецької), де працюють всього близько десяти партій. 

«Важливо щоб партія брала участь у політичному структуруванні суспільства. Це, в першу чергу, відповідальність політичної партії за того депутата, якого вона висунула, й відповідні традиції, сформовані десятиріччями. Новим законом ми дали можливість громаді відкликати депутатів, і в цьому процесі дуже великий вплив матимуть політичні партії», - наголосив Дмитро Андрієвський.

27 08 15 3

«Обираючи депутата треба дивитись, в першу чергу, на те, що він вже зробив. Сьогодні дуже важливо до якої команди належить кандидат. Це може бути ефективна команда, як, наприклад, у нас в Солом’янському районі столиці: депутати Київради, обрані від Солом’янського району, депутат, який представляє район у Верховній Раді. Ми ведемо плідну співпрацю з мером міста Віталієм Кличком і сьогодні здатні впроваджувати позитивні перетворення, які відчуває кожен мешканець району», - наголосив в ефірі ТРК «Київ» Дмитро Андрієвський. 

Докладніше дивіться в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ»

https://www.youtube.com/watch?v=rKMHOHYCbNYГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online