Головна / Новини / В Солом’янському районі відкрили відремонтований парк “Супутник”

В Солом’янському районі відкрили відремонтований парк “Супутник”


 SK 9384

“Сьогодні разом з мером міста Віталієм Кличком ми відкривали новий дитячий садочок на вулиці Гарматній. Такий красивий і комфортний дитячий садочок не завжди побачиш в Європі. Нині ми відкриваємо цей прекрасний оновлений парк з квітучими клумбами, облаштованими доріжками і лавками, яскравим дитячим майданчиком. Для нас це саме ті перетворення і зміни, на які ми так  чекаємо. І вони відбуваються тому, що разом з Вами ми плідно і успішно над цим працюємо”, - підкреслив під час відкриття парку “Супутник”  народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ9036

Політик зазначив, що тільки протягом 2015 року в Солом’янському районі було відкрито вже два сквери, відремонтовано понад 200 будинків, триває асфальтування дворів і вулиць.

“Та це тільки початок. Сьогодні ми складаємо бюджет міста Києва на 2016 рік, в якому передбачена й нова школа і ще два нових дитячих садочка. Вже зараз розпочато роботи над проектною документацією. За декілька тижнів розпочнеться реконструкція парку “Юність”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

 SK 9287

Депутат подякував керівництву району, депутатам Київради Катерині Кириченко та Максиму Конобасу за принципову позицію й відстоювання інтересів мешканців Солом’янського району. Також політик висловив щиру вдячність місцевій релігійній громаді, за підтримки якої було встановлено на території парку дитячий майданчик.

AKUZ9052

“Разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським і моїми колегами депутатами Київради ми робимо все, щоб Солом’янський район і зокрема мікрорайон Першотравневий були включені до кожної міської програми, щоб не було так, що про наш район забули. Депутати Київради Максим Конобас і Катерина Кириченко, опікуються безпосередньо мікрорайоном Першотравневим. І саме завдяки їхній підтримці тут відбуваються ремонти у будинках, скверах, медичних закладах”, - зазначив голова Солом’янського району Максим Шкуро.

“Студентами ми довгий час жили тут неподалік, в гуртожитку на Єреванській 14-д. Добре пам’ятаю ранкові пробіжки парком, відпочинок, пікніки. Дуже приємно, що сьогодні цей парк облаштовано,  тут з’явився дитячий майданчик. Та головне, що в наших планах зробити ще більше для цієї території”, - зазначила у  своєму зверненні до мешканців, які зібралися на відкриття парку, депутат Київради Катерина Кириченко.

 SK 9368

Працюючи в екологічній комісії Київради, вона опікується й питаннями збереження зелених зон Києва.

“За рік роботи, ми повернули Києву близько 500 га зелених насаджень, парків, скверів. Не зважаючи на апетити хижих забудовників, ми все це повернули громаді. Разом з моїм колегою Максимом Конобасом ми й надалі відстоюватимемо кожен квадратний метр дорогоцінних зелених зон, вимагатимемо передбачити кошти на реконструкцію, відновлення і відкриття нових скверів і парків, щоб наші діти насолоджувалися відпочинком на дитячих майданчиках, а ми могли зміцнювати  здоров’я у зелених зонах”. – підкреслила Катерина Кириченко.

AKUZ9147

Депутат Київради Максим Конобас у своєму зверненні до громади району пригадав, як рік тому отримував багато звернень від мешканців з проханням відремонтувати парк “Супутник” і “Юність”, допомогти з ремонтами будинків.

“Мені зараз дуже приємно бачити результат виконаних робіт. Вдвічі приємніше бачити радість дітей, коли ми відкриваємо такий об’єкт, як цей парк. Впевнений, ті люди які сьогодні представляють інтереси Солом’янського району в Київраді зроблять все, щоб такі події відбувалися частіше і частіше”, - зазначив Максим Конобас.

 SK 9374

Нагадаємо: парк “Cупутник” було створено ще наприкінці 60-х років минулого сторіччя, в той час парк відігравав роль захисної смуги  житлових будинків від залізничного шляхопроводу. Останню реконструкцію парку було проведено у 80-х роках та в зв’язку з стрімким розвитком міста Києва зелену зону було перепрофільовано з захисної смуги в лісопаркову полосу, влаштовано доріжки, побудовано літній кінотеатр, встановлено альтанку, тощо. В такому стані парк залишався до сьогодні.

 SK 9044

На початку 2015 року при формуванні програми соціально-економічного розвитку було передбачено кошти в сумі 1190 тис. грн. на реалізацію капітального ремонту частини території парку “Супутник” по вулиці Уманській у Солом’янському районі міста Києва. На сьогоднішній день виконано роботи по влаштуванню дорожньо-стежкової мережі площею близько 1400 м2, встановлено 20 од. лав та 20 од. урн для сміття, відремонтовано дитячий майданчик та відновлено його покриття, проведено озеленення на площі понад 3 га (влаштовано газон, висаджено дерева, кущі, квіти) проведено видалення аварійних, сухостійних та фаутних дерев у кількості 38 од., кроновано та сформовано 93 дерева.

Планом розвитку зеленої зони Солом'янського району на 2016 рік планується провести 3-тю чергу капітального ремонту парку. До планів входить відновлення освітлення парку, завершення доріжок в частині парку прилеглій до храму, розширення дитячого майданчику та створення спортивної зони, тощо.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online