Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро провели депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський разом з головою Солом’янського району Максимом Шкуро провели депутатський прийом громадян


 SK 9003

“Наша громадська приймальня на вул. Металістів, 9 була відкрита ще у 2002 році. Вже 13 років, скільки мене обирають депутатом, вона працює. В районі сьогодні сформовано потужну команду депутатів Київради, з якими ми об’єднали зусилля, щоб відстоювати інтереси мешканців району. В ефективності роботи нашої команди сьогодні може переконатись кожен солом’янець.  Тільки цього року в районі відкрито два сквери і парк, відремонтовано понад 200 будинків. Ці показники ще будуть збільшуватись. Сьогодні вже формується бюджет міста на 2016 рік і спільними зусиллями, ми зробимо все, щоб наш район ставав кращим і комфортнішим”, - підкреслив під час прийому громадян народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ8670

Звітуючи про свою роботу перед мешканцями району, депутат Київради, голова Солом’янського району Максим Шкуро підкреслив, що так активно роботи в районі не велись протягом останніх 20-ти років.

“Майже кожен п’ятий будинок відремонтовано. Ремонтуються під’їзди, дахи, внутрішньобудинкові мережі, встановлюються поштові скриньки,  у 18 дворах виконано роботи з асфальтування, встановлюються дитячі майданчики. Триває ремонт районної поліклініки на вулиці Комарова, 3. Наразі йде заміна вікон й ремонт фасаду, незабаром розпочнуться внутрішні роботи, й буде замінено старе обладнання на нове, сучасне. Вже відкрито новий дитячий садочок на Гарматній, а нині відновлюється благоустрій території на місці закинутої недобудови дитячого садочка на бульварі І. Лепсе 81-А. Вже ведуться проектні роботи і за декілька місяців розпочнеться будівництво”, - наголосив Максим Шкуро.

 SK 8940

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць М. Донця, Ак. Стражеска, Ак. Білецького, пр-ту Відрадний.

Серед питань, які турбують громадян – індексація пенсій і підвищення мінімальних пенсій, відновлення пільг учасникам і дітям війни, зростання цін на ліки. Мешканці також звернулися до депутатів з прохання сприяти роботі магазинів “Соціальний хліб”, які вже тривалий час не працюють. Мешканці будинків по вул. Білецького, 5, 5-А, 5-Б та 7 звернулись з проханням відремонтувати асфальтове покриття міжбудинкового проїзду.

Під час депутатського прийому на звернення громадян 30 малозабезпечених мешканця Солом’янського району отримали матеріальну допомогу.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online