Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Віталієм Кличком відкрили новий дитячий садочок в Солом’янському районі

Дмитро Андрієвський разом з Віталієм Кличком відкрили новий дитячий садочок в Солом’янському районі


 SK 6527

«Напередодні першого вересня, відкриття нового дитячого навчального закладу це справжнє свято для солом’янців. Що для нас означає перетворення старої, напівзруйнованої будівлі, яка 15 років не експлуатувалась у красивий, сучасний, комфортний навчальний заклад? Це, в першу чергу, можливість 200 малюкам отримувати виховання в прекрасних умовах, це створення нових робочих місць, наповнення міського бюджету, це гідний результат спільної роботи будівельників, які вчасно виконали свої зобов’язання, команди міської адміністрації, депутатів від району. Це наочне свідчення тих змін, на які ми не тільки чекаємо, а й самі здійснюємо. А головне - вдало і результативно працюємо», - зазначив під час урочистої церемонії відкриття народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 8889

 Політик подякував меру міста за турботу і увагу, яка приділяється Солом’янському району.

«Ми добре пам’ятаємо сумну традицію, коли район жив і фінансувався за залишковим принципом. І сьогодні, як депутату, обраному від солом’янської громади, мені надзвичайно приємно, що в нашому районі тільки за цей рік розпочато будівництво, здійснюються ремонти будинків і під’їздів, відкриваються сквери і парки. Знаю, що це лише початок, і вже зараз команда Віталія Кличка працює над новим бюджетом міста, де для Солом’янського району закладено і нову школу і новий дитячий садочок, нові ремонти, асфальтування й інші корисні і потрібні речі», - підкреслив Дмитро Андрієвський. 

AKUZ8471

На свято політик прийшов не з пустими руками. Від депутатів обраних громадою Солом’янського району подарував садочку комплект оргтехніки та комп’ютери. 

 SK 6488

 «Ми повернули приміщення до комунальної власності, зробили ремонт, добудували заклад і більше, ніж вдвічі збільшили площу дитсадка. Було два поверхи – стало три. Було 1000 м кв – стало 3000 м кв.,  – сказав Віталій Кличко. – Садок облаштований за всіма сучасними технологіями. Я впевнений, що всі діти, які відвідуватимуть його, будуть задоволені і щасливі. А якщо діти щасливі – батьки також», – зазначив мер міста. Віталій Кличко подякував депутату Київради Вячеславу Непопу і будівельникам "Житлоінвестбуд -УКБ", які вчасно завершили будівництво садочка. 

 SK 6569

Віталій Кличко повідомив, що близько 50 дитсадків столиці мають таку саму історію, як дитсадок № 383, – використовуються не за призначенням, а їхні приміщення здавали чи здають в оренду різним фірмам. І підкреслив, що столична влада повертає такі дитсадки до комунальної власності. 

«Вперше за багато років ми збільшили фінансування освіти, і сьогодні ця цифра складає більше півмільярда гривень. Ми відкриваємо нові школи, нові дитсадки. І ця тенденція продовжуватиметься», – наголосив Київський міський голова.

 SK 6513

У дитсадку № 383 провели повну заміну інженерних систем та обладнання, встановили енергозберігаючі вікна, утеплили фасад, облаштували територію.

Мер розповів, що столична влада не тільки відбудувала дитсадок № 383, а також відремонтувала дорожнє покриття на вулиці Західній, що веде до дитсадка. «Думаю, всі пам’ятають, яка була розбита вулиця – неможливо було проїхати. Зараз все відремонтоване, всі під’їзди до дитсадка об лаштовані», – зауважив Віталій Кличко.

AKUZ8572

Очільник Солом’янського району Максим Шкуро додав, що цього року вперше за багато років в усіх дитсадках району встановлюють обладнання для очищення води. 

Більше фото дивіться в галереї сайту:

http://www.andrievsky.kiev.ua/foto/26-serpnya-2015-roku-dmitro-andrievskij-razom-z-vitaliem-klichkom-vidkrili-novij-dityachij-sadochok-v-solom-yanskomu-rajoni

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online