Головна / Новини / Зміни до Конституції в частині децентралізації – це остаточний злам пострадянської системи управління державою, - Дмитро Андрієвський

Зміни до Конституції в частині децентралізації – це остаточний злам пострадянської системи управління державою, - Дмитро Андрієвський


 

25 08 15 3

31 серпня у порядку денному засідання Верховної Ради України важливе питання, на вирішення якого чекає вся Україна - внесення змін до Конституції в частині децентралізації.

«Треба чітко розуміти, що такі зміни країні необхідні. Це питання надання додаткових можливостей і повноважень органам місцевого самоврядування. Це остаточний злам пострадянської системи управління державою», - зазначив в ефірі каналу 112 народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 

25 08 15 1Політик підкреслив, що  Конституція чітко визначає порядок внесення таких змін. Оскільки сесію не закрито, ще в серпні депутати мають можливість провести засідання і ухвалити рішення кількістю 226 голосів, а вже у вересні почати розглядати зміни остаточно. На наступній сесії  потрібна буде вже конституційна більшість голосів для внесення змін до Конституції.  

«Ми постійно ведемо переговори, переконуємо наших партнерів по коаліції. Дуже важливо, щоб саме вони підтримали зміни, це в першу чергу, «Радикальна партія»  і «Самопоміч». Загалом, стосовно децентралізації, принципових розбіжностей у нас немає. Нам треба зосередитися на узгоджених позиціях, і поступово рухатися у напрямку наближення тих позицій, де є  розбіжності. У нас для такої роботи є щонайменш пів року. За цей час в країні обов’язково відбуватимуться позитивні зміни. Вони стосуються і реформування Міністерства Внутрішніх Справ, прокуратури, прикордонної служби. Впевнений, будуть зроблені важливі кроки в напрямку припинення агресії проти України. Це і є найбільш переконливі аргументи для підтримки і консолідації», - наголосив Дмитро Андрієвський.

25 08 15 4

«Зараз тривають плідні консультації між партією «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» і партією «Удар». Ми  маємо позитивний досвід спілкування і спільної роботи у Верховній Раді й у місцевих радах, в тому числі в місті Києві. Впевнений, нам треба формувати широке коло демократичних сил для того щоб перемогти на наступних виборах до органів місцевого самоврядування. Це будуть незвичайні вибори в історії України.  Буде сформовано нові владні органи місцевого самоврядування, які й визначатимуть долю місцевих громад. Дуже великі повноваження з центрального рівня буде передано на місця», - зазначив в ефірі каналу 112 Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на каналі 112

https://www.youtube.com/watch?v=NcvNxG5Zhj4&app=desktop   

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online