Головна / Новини / З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!


Solomenka

Шановні співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України! Так вже історично склалося, що українці століттями змушені виборювати свою незалежність. Та перемоги на цьому тернистому шляху завжди були пов’язані з підйомом національної свідомості і з великим народним єднанням. Здобувши у 1991 році омріяну незалежність, Україна змогла подолати економічну кризу і забезпечити розвиток вітчизняної економіки. Ми змогли закласти основи демократії і парламентаризму.

Під час Помаранчевої революції 2004 року український народ довів, що може відстояти своє право на вільний вибір. Революція Гідності 2013 – 2014 років стала переламним рубежем на шляху до європейського майбутнього. Українці сказали жорстке “ні” авторитаризму і свавіллю влади,  висловили своє бажання жити в демократичній, вільній і процвітаючій державі.

Сьогодні українське військо стримує зовнішню агресію на східному кордоні держави. Та всього за рік українці змогли підняти армію, створити потужний волонтерський рух. Вперше за всю історію в українському парламенті сформована проукраїнська конституційна більшість. На теперішньому етапі, як би складно не було, ми проводимо реформи, маємо міцну підтримку міжнародної спільноти, Європи і США.  Боротьба за незалежність України триває на всіх фронтах: політичному, дипломатичному, військовому.

Ми впевнено і рішуче продовжуємо виборювати справжню Незалежність України. Щоденно ми платимо велику ціну за право жити вільно на своїй рідній землі. Наші герої віддають своє життя за мрію багатьох поколінь українців і за майбутнє своїх нащадків. Святкуючи День Незалежності, ми перш за все, вшановуємо тих, хто віддав своє життя, здоров’я за Україну, дякуємо і низько вклоняємося  тим, хто зараз боронить мир та спокій.

Слава Україні!

Героям Слава!

 

Щиро,

народний депутат України

від фракції “Блок Петра Порошенка”

Дмитро АндрієвськийГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online