Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського в Солом’янському районі облаштовуються спортивні майданчики

За підтримки Дмитра Андрієвського в Солом’янському районі облаштовуються спортивні майданчики


P1010059

“Ще студентами Київського Політехнічного Інституту разом з моїми друзями, ми власноручно обладнали в нашому гуртожитку спортивну кімнату. Пригадую, як для нас це було важливо, мати можливість займатися спортом. Відтоді, коли мене 13 років тому вперше обрали депутатом Київради від Київської політехніки, одним з важливих напрямків моєї роботи вважаю  розвиток спортивної інфраструктури студмістечка і Солом’янського району загалом”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ8084

Дуже приємно, що до такої роботи сьогодні долучаються й мої колеги депутати, випускники КПІ.

“Цього року разом з моїм колегою, випускником НТУУ "КПІ", народним депутатом Олексієм Мушаком ми розпочали реалізовувати масштабний проект встановлення баскетбольних майданчиків  з використанням якісного спортивного обладнання виробництва США. Перший такий майданчик для стрітболу вже облаштовано за кінотеатром “Тампере”. Здійснено заміну баскетбольних щитів на спортивному майданчику по вулиці Металістів, 8 біля студентських гуртожитків НТУУ “КПІ”. Незабаром з’являться ще нові майданчики”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

P1010058

Політик наголосив, що підтримка здорового способу життя і популяризація спорту серед студентів НТУУ “КПІ” – у центрі його уваги вже багато років.

AKUZ8258

“Разом з депутатом Київради Русланом Кисілем ми постійно підтримуємо спортивні заходи в університеті і студмістечку, облаштовуємо спортивні кімнати в гуртожитках, будуємо спортивні майданчики. Ми охоче відгукуємося на ініціативи студентів. Нещодавно, на звернення Студентської ради Студмістечка НТУУ “КПІ”, надали допомогу на будівництво тренажерного спортивного майданчика на території Студмістечка. Хлопці самі розробили проект і власноручно збудували майданчик, зробили спортивне знаряддя”, - зазначив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online