Головна / Новини / Військовослужбовці польової пошти і громада м. Тальне Черкаської області подякували Дмитру Андрієвському за допомогу

Військовослужбовці польової пошти і громада м. Тальне Черкаської області подякували Дмитру Андрієвському за допомогу


Foto 20 08 15

До громадської приймальні народного депутата України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитра Андрієвського надходять листи подяки за допомогу від військовослужбовців та  мешканців з різних регіонів України.

List 20 08 15

 

«Разом з моїми друзями, колегами депутатами Київради ми завжди намагаємося відгукнутися на звернення про надання допомоги. Пріоритети тут очевидні. В першу чергу, це ті люди, кому допомога життєво необхідна. Якщо є шанс врятувати комусь життя, то треба зробити все що можливо. Серед найважливіших завдань також допомога нашим військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО», - зазначив Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що до його громадської приймальні надходить багато звернень про допомогу. Лише протягом липня-серпня 2015 року було передано автомобіль 101 окремій бригаді охорони Генштабу ЗСУ в зону АТО, разом з благодійним фондом «Солом’янка» депутата Київради Вячеслава Непопа та на прохання військовослужбовців військової частини польової пошти, яка дислокується в Луганській області, було передано електроінструмент для підготовки приміщення особового складу до зимового періоду. Разом з депутатами Київради Миколою Негричем, Максимом Конобасом, Русланом Кисілем надано матеріальну допомогу сім’ям загиблих під час проведення АТО.

Військовослужбовці польової пошти надіслали народному депутатові лист подяки і фото.

Громада м. Тальне Черкаської області також висловила подяку Дмитру Андрієвському за допомогу надану для врятування життя 19-ти річного юнака, який отримав тяжкі травми. 

 

Podyaka TalneГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online