Головна / Новини / В центрі уваги району підготовка до нового навчального року, - Дмитро Андрієвський

В центрі уваги району підготовка до нового навчального року, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ7079

«Приємно, що Солом’янський район один з лідерів столиці, який до нового навчального року відкриє дитячий садочок на вулиці Гарматній, 41 на 200 місць. Цього року на вулиці Білецького в ДНЗ № 255 ми зробили термосанацію і завершили реконструкцію двох груп. Вже 50 діток пішли туди. На вулиці Виборзькій ще один дитячий садочок зараз проходить термосанацію. Ми намагаємося зробити все, щоб прискорити роботи і якомога швидше ввести його в експлуатацію, щоб діти Солом’янського району отримували якісну освіту і піклування в комфортних, надсучасних умовах», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

AKUZ7361

 

Політик підкреслив, що це результат спільної роботи і районної адміністрації, депутатів міської ради, які голосували, міської адміністрації. Це робота в тому числі і депутатів Верховної Ради, які зробили можливість бюджетної децентралізації, в умовах якої, місто Київ отримало додаткові кошти. «Позитивно, коли є наочний приклад роботи цілої команди, яка сьогодні працює в Києві», - переконаний народний депутат.

AKUZ7142

Дмитро Андрієвський зазначив, що разом з головою району Максимом Шкуро також відвідали закинуту будівлю дитячого садочка на бульварі І. Лепсе, й виходитимуть з пропозицією до міської адміністрації розглянути можливість здійснення реконструкції.

«Об’єднуючи зусилля депутатської команди, депутатів Верховної Ради, які представляють Київ, це в першу чергу депутати мажоритарники, мера міста, міської адміністрації, впевнений, ми наведемо лад в районі і в місті», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online