Головна / Новини / В новій Київраді повинні бути ті, кому довіряють учителі, лікарі, студенти, - Дмитро Андрієвський

В новій Київраді повинні бути ті, кому довіряють учителі, лікарі, студенти, - Дмитро Андрієвський


13 08 15 2

“Говорячи про майбутні вибори до місцевих рад, важливо враховувати те, щоб депутат проявив себе позитивно і користувався підтримкою громади. Це покажуть виборці під час голосування. Вони висловлять своє ставлення і довіру одночасно до політичної сили і конкретної людини, яка її представляє на відповідній території”, - зазначив, відповідаючи на запитання журналіста і телеглядачів, в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик навів приклад роботи, яку веде політичний осередок партії “Солідарність” – Блок Петра Порошенка” в Солом’янському районі столиці, щоб прозоро і якісно підібрати кандидатів і сформувати партійний список.

13 08 15 1

“В Солом’янському районі є, наприклад,  майже повністю студентські округи. Там ніхто нікому нікого не нав’язує. Ми спілкуємося з адміністрацією зі студентською спільнотою, проводимо відповідні праймеріз, так звані попередні вибори. Й студенти самі визначають кандидата, якого підтримувати. Така ж ситуація відбувається і в інших спільнотах. Дуже важливо, щоб учителі, лікарі були представлені зі своїм досвідом знаннями у Київській міській раді. Багато додаткових повноважень отримають місцеві ради, тому партія “Солідарність” - Блок Петра Поршенка” і “Удар” сьогодні звертаються до районних профспілкових організацій з проханням запропонувати тих людей, яким довіряють освітяни, медики району, щоб ці люди були обов’язково представлені у Київській міській раді”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Докладніше про ці та інші актуальні питання дивіться в інтерв’ю Дмитра Андрієвського  у програмі “Столиця” на ТРК “Київ”

https://www.youtube.com/watch?v=FynOLQ0d6e0

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online