Головна / Новини / Ніякого переформатування коаліції не буде, - Дмитро Андрієвський

Ніякого переформатування коаліції не буде, - Дмитро Андрієвський


 

espreso 10 08 15 1

25-26 серпня має відбутися засідання Верховної Ради. Чи вдасться депутатам ухвалити рішення про внесення змін до Конституції? Прем’єр міністр України Арсеній Яценюк анонсував зміни у складі уряду, чи мають вони відбутися і коли? Чи буде переформатування коаліції ? 

Ці питання в ефірі програми «Година Ч» з Єгором Чечериндою на Еспресо ТВ обговорювали народні депутати від різних фракцій.

espreso 10 08 15 2

«Зараз ми працюємо над змінами до Конституції в частині децентралізації. Будуть суттєво змінені структурні підрозділи обласних і міських адміністрацій. Цілком логічно, що відповідним чином потрібно змінювати й структуру Кабінету Міністрів. Тут ніякої сенсації немає. Треба приймати серйозні кадрові рішення, щоб чиновники, які відповідають за розвиток того чи іншого регіону, компетентно і адекватно реагували на запити, які сьогодні є в суспільстві», - зазначив під час дискусії народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що Президент України Петро Порошенко робить системні й послідовні кроки, щоб віддати максимум повноважень на місця. Це перший Президент України, який ділиться своїми повноваженнями.

«Звичайно ж треба заслухати звіти міністрів. Треба подивитися, як вони виконують свої зобов’язання, в тому числі й політичні. Є програма дій коаліції, яка покладена в основу програми дій уряду.  І ми будемо уважно слідкувати за тим, щоб вона виконувалась, підтримувати чи не підтримувати зміни», - наголосив Дмитро Андрієвський.

espreso 10 08 15 3

Коментуючи питання можливого переформатування коаліції,  народний депутат висловив переконання, що ніяких змін в коаліції не буде.

«У нас є  різні думки з нашими партнерами в тому числі і з Радикальною партією. Але  по всім принциповим питанням, які стосуються обороноздатності країни, розвитку нашої країни, ми маємо єдиний погляд, і голосування це підтверджують. Тому ніякого переформатування коаліції не буде», - підкреслив в ефірі Еспресо ТВ Дмитро Андрієвський.

Стосовно порядку денного засідання парламенту наприкінці серпня, політик зазначив, що крім необхідного голосування щодо змін до Конституції в частині децентралізації,  серед важливих питань депутати можуть розглянути  допрацьовані закони стосовно реформування Міністерства Внутрішніх Справ, підготовки до виборів, зокрема встановлення відповідальності щодо підкупу виборців.

Докладніше дивіться на каналі Еспресо ТВ  у програмі «Година Ч» з Єгором Чечериндою.

http://www.andrievsky.kiev.ua/zmi/video

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online