Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян


AKUZ7551

10 серпня 2015 р. народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Русланом Кисілем провели прийом громадян та надали матеріальну допомогу малозабезпеченим мешканцям Солом’янського району столиці. 

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць: Леваневського, Ак. Янгеля, В. Гетьмана, Борщагівської, Машинобудівної, Металістів, пров. Ковальського.

“Разом з керівництвом районної адміністрації, з командою депутатів Київради від району: Максимом Шкуро, Русланом Кисілем, Максимом Конобасом, Миколою Негричем, В’ячеславом Непопом ми робимо все, щоб  Солом’янський район  ставав більш комфортним і привабливим для життя. Сьогодні активно виконуються ремонти в будинках. Завершується будівництво єдиного на теперішній час і за декілька років у Києві  дитячого садочка на вул. Гарматній. Ремонтуються дороги, асфальтуються подвір’я. Все це – результат спільної роботи нашої команди”, - зазначив під час зустрічі з виборцями народний депутат Дмитро Андрієвський.

Політик наголосив, що соціальний захист і підтримка пенсіонерів, малозабезпечених мешканців району для нього і його колег депутатів Київради є одним з пріоритетів роботи.

Під час депутатського прийому 31 мешканець району отримав матеріальну допомогу. 

“Сьогодні, завдяки бюджетній децентралізації, вперше за багато років бюджет міста Києва виконується з профіцитом. Депутати Київради отримали додаткові можливості більше надати матеріальної допомогу людям, які потребують коштів на лікування інші нагальні потреби. А це переважно пенсіонери, малозабезпечені мешканці.  Маючи 10-ти річний досвід роботи депутатом Київради, я знаю, як важливо надавати матеріальну допомогу, й не залишати людей сам на сам з проблемами у скрутному становищі. Таку роботу я веду вже 13 років і закликаю своїх колег депутатів Київради також приділяти значну увагу соціальній підтримці громадян”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

AKUZ7589

Під час депутатського прийому мешканці району порушували питання  відновлення пільг для дітей війни, необхідності індексації зарплат і пенсій, компенсації коштів за інсулін для хворих на діабет,  протезування за державний кошт, висловлювали стурбованість зростанням цін на ліки. Серед важливих, також було питання реалізації програми доступного житла. 

Депутат Київради Руслан Кисіль подякував мешканцям району за висловлену довіру і підтримку й запевнив, що докладатиме максимум зусиль, щоб солом’янці відчували турботу обраних ними депутатів. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online