Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав будівельників з професійним святом

Дмитро Андрієвський привітав будівельників з професійним святом


 SK 5633

З нагоди професійного свята - Дня будівельника, Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський привітав колективи провідних  підприємств, будівельників, які завершили роботи на об’єктах, важливих для розвитку соціальної інфраструктури м. Києва.

 SK 5678

Народний депутат нагородив будівельників почесними грамотами та відзначив цінними подарунками.

AKUZ7234

«Вперше за декілька років в Солом'янському районі столиці, та й загалом у Києві, збудовано новий сучасний комфортний дитячий садочок. Завдяки професіоналізму  і наполегливій щоденній праці наших будівельників, вже 1 вересня цього року 200 маленьких киян стануть його вихованцями. У той же час яскрава будівля садочка, його облаштована територія з ігровими та спортивними майданчиками стали окрасою столиці і переконливим свідченням позитивних змін, які відбуваються», - зазначив у привітанні Дмитро Андрієвський.

AKUZ7544

 

Народний депутат також привітав колектив підприємства Inteco construction, яке сьогодні є одним з лідерів вітчизняного ринку виробництва покрівельних і фасадних матеріалів. 

AKUZ7524

“Перед будівельною галуззю сьогодні стоять непрості завдання, і країна покладає на будівельників великі сподівання. Від ефективного розвитку будівельної галузі багато в чому залежить добробут наших громадян і розвиток економіки України загалом”, - наголосив у привітанні Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online