Головна / Новини / Новий дитячий садок в Солом’янському районі - наочне свідчення позитивних змін, - Дмитро Андрієвський

Новий дитячий садок в Солом’янському районі - наочне свідчення позитивних змін, - Дмитро Андрієвський


AKUZ7223

«Сьогодні ми маємо переконливе наочне свідчення позитивних змін, які відбуваються в Солом’янському районі столиці. Новий, сучасний, комфортний  дитячий садочок № 383 на Гарматній, 41 став справжнім подарунком для мешканців і окрасою району", - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 SK 5633

"20 років тут стояла будівля, яка не експлуатувалась, і зараз, об’єднавши зусилля нашої команди депутатів Київради, керівництва міської і районної адміністрацій, ми змогли реалізувати цей проект», - підкреслив народний депутат.

 SK 5659

Напередодні професійного свята, будівельників, які всього за шість місяців здійснили реконструкцію дитячого садочка, привітали та вручили почесні грамоти й цінні подарунки Перший заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитро Андрієвський, Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро, депутат Київради, директор комунального підприємства «Житлобудінвест-УКБ» В’ячеслав Непоп, директор Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА Олександр Спасибко.

 SK 5670

Зі словами подяки до будівельників звернулись директор дитячого садочка Вікторія Гончарова та мама одного з майбутніх вихованців Наталія Ікбаль. 

 SK 5816

«Цього літа Солом’янський район перетворився на справжній будівельний майданчик: ремонтуються будинки, асфальтуються двори й вулиці, облаштовуються сквери і парки, відновлюється робота бюветів, встановлюються дитячі майданчики і вже збудовано новий дитячий садочок. Вчора я спостерігав, як тут 160 будівельників одночасно і злагоджено працювали, просто на очах садочок перетворювався. Дякуючи їхньому професіоналізму, мрія багатьох мешканців району стала реальністю. Та це лише початок. На майбутнє ми маємо серйозні плани. І впевнений, такою командою зможемо їх втілити», - підкреслив Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

 SK 5758

«Пригадую початок цього року, коли ми прийшли оглядати територію дитячого садочка, тут була трава у мій ріст, страшна закинута будова, яка стала притулком для базхатченків, поблизу смітник і старі гаражі. Завдяки наполегливій щоденній і майже цілодобовій праці нам вдалося надбудувати третій поверх, розширити площі для розміщення дитячих груп, обладнати сучасний спортивний та ігрові майданчики, облаштувати територію. Вже сьогодні завезено меблі й облаштовано харчоблок. 1 вересня дитячий садок відкриє двері для своїх перших вихованців», - зазначив депутат Київради, директор комунального підприємства «Житлобудінвест-УКБ», яке здійснювало реконструкцію, В’ячеслав Непоп. 

AKUZ7378

Депутат підкреслив, що дитячий садок № 383 є комунальним, реконструйований за кошти міського бюджету  і не є комерційним.

AKUZ7118

«Центральний вхід у садок передбачається з вулиці Західної. Нині там тривають роботи, й проїзд по цій вулиці буде заасфальтований до відкриття садка», - запевнив В'ячеслав Непоп. 

Пряме включення урочистого привітання й церемонії нагородження транслювалось на каналі «Еспресо ТВ», докладніше про садок дивіться в сюжеті Ганни Цап на «Еспресо ТВ»Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online