Головна / Новини / Коло демократичних сил, які братимуть участь у виборах до місцевих рад має бути розширене, - Дмитро Андрієвський

Коло демократичних сил, які братимуть участь у виборах до місцевих рад має бути розширене, - Дмитро Андрієвський


 

kanal112 3

В ефірі каналу 112 народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський прокоментував об’єднання політичних сил «Удар» і «Солідарність» на майбутніх виборах до місцевих рад.

«У нас не було  жодних сумнівів у тому, що ми продовжимо спільну роботу з партією «Удар». Сьогодні в Київраді існує потужна фракція «Удар-Солідарність». Я впевнений, що коло демократичних сил, які йтимуть і отримають перемогу на наступних місцевих виборах,  має бути розширене.  Нам обов’язково треба запрошувати до об’єднання і наших партнерів по коаліції. На це зараз є великий запит суспільства», - зазначив Дмитро Андрієвський.

 

kanal112 2

 Політик навів приклад складних виборів 2012 року, коли саме завдяки об’єднанню і спільній позиції, опозиція виграла вибори в Києві.  

«Серйозний іспит був у 2012 році. Влада тоді робила все, аби жоден кандидат від опозиційних сил не переміг.  Але разом з нашими партнерами ми змогли підтримати один одного, висуваючи на округах спільних кандидатів. Врешті, ми перемогли, і в Києві всі депутати були обрані від опозиційних сил. Що згодом створило підґрунтя для здійснення Революції Гідності», - підкреслив Дмитро Андрієвський. 

Докладніше про місцеві вибори та інші актуальні питання в коментарях Дмитра Андрієвського дивіться на каналі 112. 

https://www.youtube.com/watch?v=x30MqFFr5Io     

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online