Головна / Новини / В Києві підготовка до опалювального сезону триває як і раніше, немає ніякого надзвичайного стану, - Дмитро Андрієвський

В Києві підготовка до опалювального сезону триває як і раніше, немає ніякого надзвичайного стану, - Дмитро Андрієвський


News 2

У програмі “Великий ефір з Орловською” на каналі NewsOne народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський прокоментував винесений вердикт Конституційного Суду щодо змін до Конституції в частині децентралізації, заяву Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка щодо підготовки до опалювального сезону і кризовий стан в енергетиці. Серед питань дискусії була також робота нової поліції та реформування МВС.

“Коли країна перебуває в стані неприхованої агресії, яку Росія намагається затягнути і продовжити, звичайно ситуація в економіці, фінансовій сфері, житлово-комунальному господарстві, енергетиці дуже складна. І тут повна відповідальність уряду, адже саме він повинен правильно й ефективно  організувати роботу в цих напрямках. У той же час, я хочу заспокоїти людей і сказати, що сьогодні підготовка до опалювального сезону триває такими ж темпами, як і в попередні роки. З мого 10-ти річного досвіду роботи депутатом Київради можу навести спостереження, що станом на липень-серпень кожного року, місцеві органи самоврядування і відповідно уряд звітують про 50 % готовності до опалювального сезону. Це звітування відбувається на основі створених ще за радянських часів форм. Потім, у вересні, за місяць до початку опалювального сезону, 99,9% цих форм буде заповнено, і уряд звітуватиме, про те, що все добре, і підготовку завершено”, - переконаний Дмитро Андрієвський.

News 1

Політик підкреслив, що зокрема в місті Києві ніякого зриву в підготовці до опалювального сезону немає. Але звернув увагу на важливість розуміння і вивчення реального стану ЖКГ. Він підкреслив необхідність здійснення реформ у цій галузі. “Треба давати додаткові гроші, для того щоб обладнувати лічильниками будинки, для того щоб утеплювати фасади, щоб втілювати в життя енергозбереження. Про це треба казати, і ці завдання уряд повинен виконати в першу чергу”, - додав Дмитро Андрієвський. 

Головною подією дня 31 липня 2015 року став позитивний вердикт Конституційного Суду, щодо проекту змін до Конституції в частині децентралізації.

“288 депутатів проголосували за направлення проекту змін до Конституції до Конституційного Суду. На мою думку, коли відбуваються такі важливі для країни зміни, треба щоб не тільки депутати, які входять до коаліції, а й більшість депутатів, які працюють у Верховній Раді ці зміни підтримували. Можна по-різному ставитися до політичних сил, представлених в парламенті, але вони представляють інтереси певної частини виборців і мають їхню  підтримку. У нас ще є час переконати наших партнерів по коаліції, щодо підтримки змін до Основного закону. І впевнений, нам вдасться отримати  300 голосів, щоб зміни вступили в силу”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

News 3

Депутат наголосив, що Україна чітко виконує умови Мінських угод. І зараз чекає, щоб виконала свої зобов’язання Російська Федерація.

“Вибори в окремих регіонах відбуватимуться лише тоді, коли там буде встановлено контроль над кордоном України під спостереженням міжнародних організацій, коли там будуть українські партії. До тих пір, поки цього не буде зроблено, ніякий закон про особливості місцевого самоврядування там працювати не буде”, - відповідаючи на запитання журналіста підкреслив в ефірі NewsOne Дмитро Андрієвський.

“Поліція, яку ми бачимо сьогодні на вулицях – наочне свідчення початку реформ в МВС. Парламент вже ухвалив у другому читанні закон про поліцію, і найближчим часом  його підпише Президент. На теперішній час поліцейські діють в межах закону про міліцію і про патрульно-постову службу, і всі необхідні повноваження у них є. Верховна Рада ухвалила ще 4 важливі закони по реформуванню МВС. Наразі триває робота в комітетах, після того, коли весь комплекс законів буде відпрацьований, він буде проголосований і підписаний. Треба надалі рухати реформи”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться на каналі NewsOne у програмі “Великий ефір з Орловською”

https://www.youtube.com/watch?v=5tUxQtNQSOs

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online