Головна / Новини / Місцеві вибори в жовтні 2015 року будуть вкрай важливими, - Дмитро Андрієвський

Місцеві вибори в жовтні 2015 року будуть вкрай важливими, - Дмитро Андрієвський


 

Kyiv 30 07 15 4

«Майбутні місцеві вибори будуть вкрай важливими. Адже в умовах децентралізації депутатам, яких 25 жовтня обиратиме Київ і вся країна, будуть надані додаткові можливості, повноваження і гроші, для вирішення проблем територіальних громад. Треба провести прозорі і чесні вибори», - зазначив в ефірі програми «Столиця» на ТРК «Київ» народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Політик наголосив, що 90 % питань людей будуть вирішуватися на місцях. «Тому, я закликаю всіх відповідально поставитися до виборів депутатів місцевих рад. Обов’язково прийти на вибори і підтримати ту політичну силу і того депутата, якого ви знаєте, які позитивно зарекомендували себе»,  - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 

Kyiv 30 07 15 2

 

«Депутати Верховної Ради сьогодні зробили все можливе, щоб люди обирали не «кота в мішку», а підтримували конкретну політичну силу, яку представляє на відповідній території людина, яку знає громада.  Саме ця людина потім відповідатиме не лише перед партійною організацією, а й перед виборцями. До початку виборчого процесу ми ще будемо вносити зміни до нового закону, в тому числі й ті, які стосуються відповідальності. Сьогодні ми живемо у відкритому й демократичному суспільстві. І треба,  щоб суди могли робити попередження, щоб були відповідні повноваження у ЦВК, щоб можна було дієво впливати на тих кандидатів, які купують голоси виборців», - переконаний народний депутат.

«Депутати Верховної Ради і правоохоронні органи дуже уважно слідкують за тим, що зараз відбувається в місті Києві. Ми бачимо, як на округах вже формується відповідна мережа з метою здійснення в подальшому підкупу виборців.  Я одразу попереджаю, не треба на це витрачати ні час, ні гроші. Для запобігання таким діям будуть  внесені зміни до законодавства, і буде серйозна й жорстка реакція правоохоронних органів», - коментуючи передвиборчі настрої у столиці застеріг Дмитро Андрієвський. 

 

Kyiv 30 07 15 1

 

Відповідаючи на запитання журналіста стосовно роботи депутатів від Солом’янського району, Дмитро Андрієвський зазначив, що взаємодія з депутатами Київської міської ради є основою його роботи на окрузі. 

«Ми діємо як одна команда. Разом зі мною сьогодні працюють п’ять депутатів Київради. Ми проводимо спільні депутатські прийоми, опрацьовуємо проблемні питання району, працюємо над створенням умов, щоб розвивалося житлово-комунальне господарство, разом надаємо матеріальну допомогу. Наприклад за два роки моєї роботи у Верховній Раді майже 11 000 моїх виборців отримали соціальну підтримку. Це дуже важливо. Сьогодні в Солом’янському районі будується дитячий садочок, будуються сквери, асфальтуються дороги. Це тільки початок, у нас дуже серйозні плани на майбутнє.  І я впевнений, нашу команду підтримають виборці під час наступних виборів до Київради», - зазначив в ефірі ТРК «Київ» Дмитро Андрієвський.     

Докладніше дивіться у програмі «Столиця» на ТРК «Київ»

https://www.youtube.com/watch?v=jPpVV0Op8jY

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online