Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у круглому столі громадянської мережі «Опора»

Дмитро Андрієвський взяв участь у круглому столі громадянської мережі «Опора»


 

DSC 0226 1

Громадянська мережа «Опора», яка в рамках програми USAID «Рада»: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» здійснює моніторинг роботи народних депутатів мажоритарників в округах, провела в Солом’янському районі столиці на 222-му виборчому окрузі круглий стіл на тему: «Громада і проблеми Солом’янського округу: шляхи вирішення».

В обговоренні взяли участь: народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка», обраний по 222-му одномандатному виборчому округу в м. Києві, Дмитро Андрієвський, помічники народного депутата, депутат Київради Максим Конобас, керівник Громадської ради при Солом’янській РДА Петро Шерафетдінов, представники громадських організацій, ініціативних груп, активісти та мешканці Солом’янського району столиці.

 

DSC 0216 1

Крім проблем району з громадськістю обговорювалось питання ефективності діяльності народного депутата України Дмитра Андрієвського, та результати його співпраці з мешканцями. У своєму зверненні до учасників дискусії, народний депутат звітував про свою роботу на окрузі. Після чого, відповідав на запитання.

«Завдяки командній роботі наших депутатів у Київраді, нам цього року  вдалося спрямувати на розвиток Солом’янського району рекордну суму – понад 100 мільйонів гривень. Наприклад, єдиний в Києві дитячий садочок, який нині будується, знаходиться саме у нас, в Солом’янському районі. Ми бачимо, як активно в районі відкриваються сквери, реконструюються парки, ремонтуються будинки, встановлюються дитячі майданчики. Все це стало можливим завдяки тому, що депутати від району об’єднали свої зусилля, як на рівні парламенту, так і на рівні міськради», - підкреслив Дмитро Андрієвський. 

 

DSC 0222 1

Депутат зазначив, що для нього також дуже важливим є питання соціального захисту громадян. Це знаходить своє відображенння в законопроектах і у звіті народного депутата про роботу на окрузі.

«За результатами нашого моніторингу, ми вже відзначали, що робота народного депутата Дмитра Андрієвського на окрузі є якісною. Він веде активну роботу, має постійно працюючу депутатську приймальню, модерується його персональний сайт, він подає законопроекти з найбільш актуальних питань в галузі житлово-комунального господарства і містобудування, оскільки є Першим заступником Голови профільного Комітету. Дмитро Андрієвський один з небагатьох депутатів, які систематично звітують перед виборцями», - зазначив модератор круглого-столу, координатор парламентських програм громадянської мережі «Опора» в м. Києві, Андрій Савчук. 

 

DSC 0234 1

Дмитро Андрієвський подякував громадянській мережі «Опора» за організацію круглого столу й наголосив, що він і його команда зацікавлені в тому, щоб якомога більше активістів  і небайдужих людей приєднувалося до вирішення проблем Солом’янського району.

«Ми часто проводимо соціологічні дослідження і бачимо, що вирішити проблеми району можна лише об’єднавши зусилля громадськості і депутатського корпусу», - підкреслив народний депутат. 

 

DSC 0228 1

За результатами круглого столу представниками громадянської мережі «Опора» буде складено дорожню карту проблем округу, яку нададуть народному депутатові для врахування у своїй законотворчій діяльності.

Нагадаємо, що з 13 депутатів мажоритарників обраних у м. Києві, громадянська мережа «Опора» здійснює моніторинг діяльності лише трьох депутатів: Дмитра Андрієвського, Юрія Левченка та Андрія Білецького.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online