Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом і надав матеріальну допомогу сім’ям загибих воїнів АТО

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом і надав матеріальну допомогу сім’ям загибих воїнів АТО


T5760x3840-00132

“Разом з моїми колегами депутатами Київради ми вирішили, що будемо постійно підтримувати сім’ї загиблих бійців АТО, які мешкають у нас в Солом’янському районі. На жаль, таких сімей в районі вже стало 15. Щомісяця ми зустрічаємося, спілкуємося і надаємо матеріальну допомогу рідним наших загиблих героїв”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

20150729 1-24

Під час депутатського прийому 29 липня, який провели Дмитро Андрієвський разом з депутатами Київради Русланом Кисілем та Максимом Конобасом, чотири сім’ї отримали матеріальну допомогу. Діти також не залишились без уваги, до школи у подарунок отримали набори необхідного канцелярського приладдя.

20150729 1-21Разом з депутатом Київради В’ячеславом Непопом передали електроінструменти (пилки, рубанок, шуруповерт, тощо) у підрозділ 310-го інженерно-технічного батальйону МО, який дислокується в Луганській області. Готуючись до зими, бійцям необхідно зробити ремонт в казармі. Інструменти доправлять в частину родичі одного з бійців.

20150729 1-11 copy

“Ми дякуємо керівництву мережі будівельних гіпермаркетів “Епіцентр”, за надану можливість допомогти нашим бійцям. Дякуємо всім небайдужим, хто долучається до волонтерської роботи і разом з нами підтримує наше військо в зоні АТО”, - підкреслив під час зустрічі Дмитро Андрієвський.

За час проведення АТО Дмитро Андрієвький вже спрямував на підтримку армії і на допомогу пораненим та сім’ям загиблих понад 3 521 234 грн.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online