Головна / Новини / Вибори на 205 окрузі в Чернігові – остаточний вирок старій мажоритарній системі, - Дмитро Андрієвський

Вибори на 205 окрузі в Чернігові – остаточний вирок старій мажоритарній системі, - Дмитро Андрієвський


112 24 07 15 21

«Все що відбувалось останні тижні на 205 окрузі в Чернігові – це ганьба, і тим більш, в умовах надзвичайно високого запиту суспільства на чесні вибори. Сьогодні головне, щоб вибори відбулись. Впевнений, і правоохоронні органи, і міська й обласна адміністрації мають зробити все, щоб був встановлений результат. Але очевидно, що це вже остаточний вирок тій старій мажоритарній системі й тому закону, який був», - зазначив в ефірі програми «Чиста політика» на каналі 112 народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський. 

Політик підкреслив, що основний висновок, який слід зробити, аналізуючи події на виборах у Чернігові, це те, що треба змінювати закон, і робити все, щоб законодавчо забезпечити можливість чесного волевиявлення громадян без підкупу і гречки, без впливу брудних технологій і фальсифікацій. Щоб люди дійсно могли обрати собі депутата, який гідно представляти регіон в найвищому законодавчому органі держави.

112 24 07 15 20

«Той новий закон, який ми сьогодні ухвалили у Верховній Раді безумовно не є ідеальним, але в ньому є необхідні законодавчі запобіжники тим явищам, які сьогодні відбуваються на 205 окрузі. Тому на майбутніх виборах до місцевих рад, щоб перемогти, вже немає сенсу розгортати ту систему, яка зараз працює в Чернігові. Адже учасникам виборів треба буде забезпечувати рейтинг політичної сили і набирати голоси по внутрішньопартійному списку. Використання технічних кандидатів теоретично можливо, але практично, - це не матиме жодного впливу на те, як формуватиметься майбутня рада. У тому вигляді, як це працювало раніше, технології купівлі голосів і годування гречкою вже не працюватимуть», - наголосив в ефірі каналу 112 Дмитро Андрієвський.

Докладніше дивіться в ефірі каналу 112

https://www.youtube.com/watch?v=VAIhg-Yqk74

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online