Головна / Новини / Сьогодні важливо підтримати ту команду, яка довела, що може ефективно працювати, - Дмитро Андрієвський

Сьогодні важливо підтримати ту команду, яка довела, що може ефективно працювати, - Дмитро Андрієвський


 

kyiv 21 07 15 3

“Протягом другої сесії парламент працював дуже плідно. Було ухвалено багато важливих питань. За 49 днів пленарної роботи Верховної Ради було прийнято 254 закони.  В порівнянні з минулим скликанням за цей же час було прийнято 89 законів. Частина ухвалених законів, близько 30 - це корегування діючого законодавства. Наприклад, ми повернули науковцям пенсії, внесли зміни по мобілізації, зокрема, тепер не підлягають мобілізації батьки дітей-інвалідів. Ми дали можливість працювати співробітникам, які мають науковий ступінь, викладають в ВНЗ, вони теж звільнені від мобілізації. На прохання бійців, командирів підрозділів збільшили термін збереження робочих місць за мобілізованими з 12 до 18 місяців. Багато  ухвалили законів по бюджету і підтримці бізнесу. Парламент сесію не закрив і продовжив її до 1-го вересня. Зараз депутати працюють в округах в комітетах”, - підводячи підсумки роботи парламенту, зазначив в ефірі програми “Столиця” на ТРК “Київ” народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що два важливі питання було направлено парламентом до Конституційного суду. Перше питання – щодо децентралізації. І друге питання – недоторканість депутатів. “Суд вже прийняв ці питання до розгляду, і сподіваюся,  найближчим часом буде висновок. До вересня депутати мають зібратися і голосувати, щоб на наступній сесії вже провести такі зміни до Конституції”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

Kyiv 21 07 15

Відповідаючи на запитання журналіста щодо підготовки до виборів і ситуації в Солом’янському районі столиці, депутат зазначив, що разом з головою районної адміністрації Максимом Шкуро і депутатами Київради від району, вони опікуються, в першу чергу, господарськими питаннями.

“Ми сьогодні в районі команда, яка відповідає за стан справ. Нам немає на кого кивати. Тому, на порядку денному у нас в районі стоять такі питання як, наприклад, реконструкція парку “Орлятко”. До цього проекту ми залучаємо не бюджетні, а як раз кошти приватних  підприємців, бізнесу, меценатів, і будемо здійснювати таку реконструкцію. Найближчим часом плануємо відкриття нового дитячого садочка на вулиці Гарматній. Обговорюємо графік асфальтування вулиць, ремонтів під’їздів та інші питання благоустрою району. Ми намагаємося сьогодні реалізувати всі ті програми які були нами розроблені. Кожну копійку бюджетних грошей, кожну копійку, яку нам вдалося залучити за допомогою бізнесу, меценатських проектів, спрямовуємо на користь району. Ми прагнемо створити надійний фундамент, потужну базу для того, щоб в наступному бюджетному році зробити вдвічі, а то й втричі більше”, - розповів в ефірі ТРК “Київ” Дмитро Андрієвський.

Kyiv 21 07 15-1

Депутат підкреслив, що сьогодні в Києві потрібно наводити лад в кожному районі. “З більше ніж 1100 багатоквартирних будинків Солом’янського району сьогодні понад 800 потребує капітального ремонту, поточного ремонту. В цьому році нам вдалося виконати програму ремонту 226  будинків. Але ще в 2008 році, я особисто, як депутат Київради, пройшов по кожному з цих будинків. Ми склали паспорти і передали пропозиції до програми соціально-економічного розвитку міста.  Жодної копійки тоді влада не виділила на це. Якби протягом 6 років ремонтувалось хоча б по 150 будинків на рік, то вже б було відремонтовано весь житловий фонд району. Тому сьогодні, дякуючи фінансовій децентралізації, дякуючи рішенням депутатів, роботі команди, роботі міської державної адміністрації, - нарешті розпочата така масштабна реконструкція.  В наступному році ми плануємо  щонайменш відремонтувати 300 будинків”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Депутат висловив переконання, що сьогодні важливо підтримати ту команду і тих депутатів, які довели, що можуть ефективно працювати в районі. 

Докладніше дивіться на ТРК «Київ» у програмі «Столиця»

https://www.youtube.com/watch?v=k_tWNT6ZaSs

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online