Головна / Новини / За шість років Загальнодержавну програму реформування і розвитку ЖКГ було профінансовано лише на 5,5%, - Дмитро Андрієвський

За шість років Загальнодержавну програму реформування і розвитку ЖКГ було профінансовано лише на 5,5%, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ5582

15 липня під головуванням Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Серед найважливіших питань народні депутати розглянули питання Про виконання Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки. Під час обговорення депутати констатували невиконання програми у зв’язку з тим, що вона була профінансована лише на 5,5%.

 

AKUZ5723

 

“На виконання Загальнодержавної програми з реформування і розвитку ЖКГ на 2009-2014 роки було передбачено 20 мільярдів гривень. За шість років виділено лише 1,2 мільярди. Протягом 2013-2014 років кошти на цю програму не виділялись взагалі. Ми звертаємо увагу представників виконавчої влади на необхідність аналізу ефективності використання коштів, виділених на виконання програми і вимагаємо вжити необхідних заходів спрямованих на подальше забезпечення реального реформування галузі”, - зазначив під час засідання Перший заступник Голови Комітету, народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.   

Політик зауважив, що програма передбачала вирішення одного з найболючіших сьогодні питань для населення - встановлення 100% лічильників. 

 

AKUZ5758

На засіданні Комітету також був розглянутий законопроект щодо повернення співвласникам багатоквартирних будинків незаконно відчужених допоміжних приміщень. Депутати рекомендували авторам доопрацювати законопроект, врахувати всі зауваження і винести його на розгляд Верховної Ради.

“Конституційний суд України визнав, що відчуження приміщень у житлових будинках є незаконним, адже ними можуть розпоряджатися лише власники квартир. Якщо ж такі приміщення були продані, то їх треба повертати”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

AKUZ5633

Враховуючи численні звернення громадян, які обурюються відкриттям закладів громадського харчування, обслуговування населення, депутати не підтримали законодавчу ініціативу щодо спрощення переведення жилих приміщень в нежилі.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online