Головна / Новини / Дмитро Андрієвський з депутатом Київради Миколою Негричем провели спільний прийом громадян

Дмитро Андрієвський з депутатом Київради Миколою Негричем провели спільний прийом громадян


 

AKUZ0268

“Найближчим часом український парламент має ухвалити новий закон про вибори. Потрібно зробити так, щоб був баланс між політичною відповідальністю партій і, щоб люди обирали конкретних людей. Список буде формуватись в алфавітному порядку, а під час голосування, люди обиратимуть політичну силу і відповідно її представника. В залежності від того, скільки голосів було віддано за політичну силу і за представника цієї політичної сили, кандидат, або потрапляє до відповідної ради, або ні. Це буде реальна конкуренція за голоси виборців. І конкурувати потрібно буде конкретними справами”, - роз’яснюючи основні положення нового закону про вибори зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Під час зустрічі з виборцями народний депутат підкреслив, що при децентралізації надзвичайно великі повноваження віддаються на місця. І люди, які обиратимуться до місцевих органів влади, визначатимуть, як житиме територіальна громада на певний час. 80-90% питань, які турбують сьогодні українців, вирішуватимуться саме на місцях. 

 

AKUZ0289

“Дуже важливо, що в Солом’янському районі сформувалась відповідальна і професійна команда депутатів. Разом з народним депутатом Дмитром Андрієвським, головою районної адміністрації Максимом Шкуро, іншими колегами депутатами Київради нам багато вдалося зробити. І ми постійно звітуємо перед своїми виборцями про нашу діяльність”, - наголосив під час прийому депутат Київради Микола Негрич.

Під час депутатського прийому 20 малозабезпечених мешканців району отримали матеріальну допомогу. Також депутати спільно придбали путівку на лікування для хлопчика хворого на ДЦП Артема Дідика.

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць Стадіонна, Волгоградська, Курська, Островського і Повітрофлотського проспекту.

“Вперше за 23 роки в Солом’янському районі почали активно виконуються ремонтні роботи в будинках, асфальтуватися двори, встановлюватися дитячі майданчики та відкриваються сквери. Це ті позитивні зміни, на які чекали мешканці району”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

Солом’янці подякували депутатам за встановлений дитячий майданчик по вулиці Волгоградська, 3, виконані ремонтні роботи в будинку по вулиці Курській 4-А і заміну вікон в будинку № 3.

Микола Негрич повідомив мешканцям про те, що до кінця серпня 2015 року згідно Програми соціально-економічного розвитку Києва будуть також виконані ремонтні роботи в буд. № 15 по вулиці Волгоградській.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online