Головна / Новини / Залишити старий закон про вибори – це просто злочин, - Дмитро Андрієвський

Залишити старий закон про вибори – це просто злочин, - Дмитро Андрієвський


112 08 07 15 1

«Нам обов’язково потрібно змінювати закони, за якими в подальшому будуть формуватись органи місцевого самоврядування. Надзвичайно великі повноваження при децентралізації віддаються на місця. І люди, які обиратимуться, визначатимуть, як житиме територіальна громада. 80-90% питань, які турбують сьогодні українців, вирішуватимуться саме на місцях. На рівні держави залишаться питання безпеки, зовнішньої політики, податків. Нам сьогодні треба зробити все, щоб перезавантаження влади відбувалося за новими правилами», - зазначив в ефірі програми «Чиста політика» на каналі 112 народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

112 08 07 15 3

Політик наголосив, що вже прийнята низка законів, якими віддали вирішення деяких питань на місця. Зокрема, бюджетна децентралізація сьогодні дала можливість перевиконувати місцеві бюджети. За підсумками півріччя вони перевиконуються на 5-10%.

«Треба змінювати правила і приймати новий закон. Депутати розуміють, що залишити сьогодні старий закон про вибори – це просто злочин. Я за те, щоб була конкуренція, і я за те, щоб була відповідальність. У свій час, коли особисто був депутатом Київської міської ради, я спостерігав створення таких регіональних проектів, як наприклад «Блок Черновецького», «Громадський актив Києва», інші проекти, за якими стояли олігархічні структури. Вони створювалися під місцеві вибори, на окремій території, заводили людей у ради і розподіляли майно і бюджети не на користь територіальної громади. В цьому є велике застереження», - підкреслив в ефірі каналу 112 Дмитро Андрієвський.

112 08 07 15 2

«Для мене також очевидно, що обирати мерів потрібно у два тури. Щоб голова відповідної громади мав не тільки юридичну, а ще й політичну легітимність, щоб його підтримало більше половини виборців. Це питання є одним з принципових, тому будемо на ньому наполягати і, думаю, що знайдемо підтримку в залі парламенту», - зазначив народний депутат. 

Докладніше дивіться тут:

http://www.andrievsky.kiev.ua/zmi/video   Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online