Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян


 

AKUZ0008

“Майже щодня я спілкуюсь зі своїми виборцями, мешканцями Солом’янського району столиці, знаю проблеми, які найбільше турбують сьогодні людей. Разом з моїми колегами депутатами Київради і керівництвом Солом’янської районної адміністрації ми намагаємося допомогти у вирішенні цих проблем”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

7 липня народний депутат провів черговий прийом громадян. 36 малозабезпечених мешканці району, які зверталися з проханням надати їм матеріальну допомогу, таку допомогу отримали. 

Під час зустрічі  депутат звітував про свою діяльність і про те, що вдалося зробити в районі.

“Цього року у 226 будинках району будуть виконані ремонтні роботи. На наступний рік кількість будинків буде збільшено до 300. Вже завершується будівництво дитячого садочка № 383 на 200 дітей на вул. Гарматній, тривають ремонти доріг і прибудинкових територій. Нещодавно, разом з головою району Максимом Шкуро ми відкрили два нових сквери, через місяць буде ще один, а незабаром і оновлений парк “Юність”. За цей рік нам багато вдалося зробити”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

AKUZ0226 1

До народного депутата мешканці звернулися з проханням сприяти у здійсненні ремонту сходових клітин і прибудинкової території на вул. Донця, 53, відновлення асфальтового покриття після прокладання каналізації по вул. Миронівській у приватному секторі, провести ремонт сходових клітин у будинках на вул. Ав. Антонова, 4 і Новопольовій, 69.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online