Головна / Новини / Дмитро Андрієвський і Вячеслав Непоп передали автомобіль 101-й бригаді

Дмитро Андрієвський і Вячеслав Непоп передали автомобіль 101-й бригаді


AKUZ9952

Народний депутат Дмитро Андрієвський та депутат Київради Вячеслав Непоп передали  автомобіль, камуфльований джип 101-й окремій  бригаді охорони Генштабу Збройних Сил України. 

AKUZ9673

Вже сьогодні нове авто повністю завантажене продуктами харчування командир бригади Микола Швець особисто доставить на передову в зону АТО, де зараз перебувають військовослужбовці бригади. 

AKUZ9841

Нещодавно, 25 червня, з місця постійної дислокації 101-ї окремої бригади охорони Генштабу Збройних Сил України у Солом’янському районі столиці на ротацію в зону проведення АТО відправляли бійців. 

AKUZ9846

«Це наша підшефна бригада, і ми вже декілька років опікуємося нею: починаючи від забезпечення військовослужбовців необхідним спорядженням, одягом, продуктами харчування,  до проведення ремонтів у казармах», – зазначив депутат Київради Вячеслав Непоп.

AKUZ9898

«Допомога українському війську й зокрема тим, хто мешкає поруч з нами в Солом’янському районі, а нині захищає Батьківщину на її східному кордоні, це один з пріоритетів сьогодення, наш громадянський і людський обов’язок», - підкреслив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online