Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Максимом Конобасом провели депутатський прийом громадян. 7 липня 2015

Дмитро Андрієвський разом з Максимом Конобасом провели депутатський прийом громадян. 7 липня 2015


 

AKUZ9563

“Наш досвід спільної роботи з депутатами Київради доводить, що така діяльність є більш ефективною, аніж коли кожен працює окремо. Ми намагаємося налагодити оперативний і результативний зв’язок між громадою, народним депутатом, органами місцевого самоврядування, депутатами міськради, районною адміністрацією. Робимо все для того, аби мешканці району відчули ефективну взаємодію й отримали необхідну допомогу.  І сьогодні нам це вдається.  Солом’янський район великий, тут проживає 360 тисяч мешканців, а це рівнозначно кількості населення обласного центру. Тому доводиться працювати багато і об’єднувати зусилля”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць Мартиросяна, Ав. Антонова, Курської, Ніщинського, Петровського, Уманської, А. Міцкевича, Карпинського, Іскрівської, Чоколівського бульвару. 

 

AKUZ9529

 

Під час депутатського прийому, відповідно до звернень громадян, 33 малозабезпечені мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу.

“Сьогодні керівництво держави і український парламент працюють  над тим, щоб найближчим часом забезпечити проведення індексації заробітних плат працівникам бюджетних установ. В першу чергу це торкнеться медичних працівників і освітян”, - наголосив, відповідаючи на запитання, Дмитро Андрієвський. 

 

AKUZ9577

 

Депутат Київради Максим Конобас звітував перед мешканцями про виконання Програми соціально-економічного розвитку м. Києва, зокрема про роботи, які вже виконано і виконуються в Солом’янському районі.

“Кожен мешканець району сьогодні може помітити, що в районі ремонтуються під’їзди, дороги, облаштовуються парки і сквери, встановлюються дитячі майданчики, будується єдиний за декілька років дитячий садочок. Завдяки спільним зусиллям нашої команди, нам вдається багато зробити для району. Лише за цей рік зроблено більше, аніж за попередні десять”, - наголосив Максим Конобас. 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online