Головна / Новини / Соціальний захист, підтримка підприємництва і реформування міліції були в центрі уваги парламенту цього тижня, - Дмитро Андрієвський

Соціальний захист, підтримка підприємництва і реформування міліції були в центрі уваги парламенту цього тижня, - Дмитро Андрієвський


 

AKUZ8506

“Підводячи підсумки пленарного тижня 30 червня – 3 липня, слід зазначити, що в центрі уваги депутатів були, в першу чергу, питання соціального захисту населення, підтримка підприємництва і реформування правоохоронних органів. Зокрема, було  прийнято зміни до законів України, які дають можливість громадянам, яким установлена інвалідність, та які не мають права на призначення пенсії чи державних соціальних допомог, отримати відповідні пільги, передбачені чинним законодавством України”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що у першому читанні прийнято зміни до Податкового кодексу, якими встановлюється, що не оподатковується сума пенсії, яка виплачується учасникам бойових дій Другої світової війни,  інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

AKUZ9313

 

“Внесено зміни до Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо звільнення від призову на військову службу під час мобілізації викладацького складу вищих учбових закладів та наукових співробітників”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

Для реалізації заходів з реформування органів внутрішніх справ прийнято Закон України «Про Національну поліцію». 

Внесено зміни до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», яким були, зокрема, скасовані вимоги щодо обов’язкового використання підприємцями, які знаходяться на спрощеній системі оподаткування якщо їх дохід не перевищує 1 млн. грн. Крім цього, було заборонено вимагати посвідчення особи для купівлі-продажу іноземної валюти.

AKUZ6126

Ухвалено нову редакцію Закону «Про рахункову палату», яким відповідно до статті 98 Конституції України передбачається розширення повноважень Рахункової палати в частині здійснення контролю за надходженням коштів до Державного бюджету України, що дає змогу забезпечити контроль за виконанням Державного бюджету України в повному обсязі.

 

 

“Відтепер, громадяни матимуть змогу направляти електронні петиції та звернення до органів державної влади і місцевого самоврядування. З метою розширення можливостей реалізації права громадян на звернення із застосуванням ефективних новітніх методів, зокрема шляхом електронної петиції та електронного звернення внесено зміни до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції яким передбачається впровадити механізм подання індивідуальних та колективних звернень в електронній формі, а також передбачити особливу форму електронного звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та органів місцевого самоврядування – електронну петицію”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online