Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті нового скверу в Солом’янському районі

Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті нового скверу в Солом’янському районі


AKUZ7302

«Рівно місяць тому, до Дня Києва ми відкривали новий красивий сквер на розі вулиці М. Донця і проспекту Відрадного. Сьогодні тут, на бульварі І. Лепсе, 77, на території площею майже три тисячі квадратних метрів, для солом’янців облаштовано прекрасну зону відпочинку: сучаcний дитячий майданчик, паркові зручні лавки, доріжки, висаджено квіти і зроблено газони. На черзі ще декілька  оновлених скверів і парк”, - зазначив народний депутат від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ7240

“Сквер на бульварі Івана Лепсе був створений разом із забудовою житлового мікрорайону ще в 1960-1970 роках. Нині він отримав новий вигляд. Багато мешканців району зверталися до моєї приймальні і до народного депутата з проханням привести до ладу сквер і встановити дитячий майданчик. Я з радістю звітую про виконані роботи”, - підкреслив голова  Cолом'янської РДА Максим Шкуро. 

AKUZ7497

На відкриття скверу зібралось багато мешканців району з дітьми. Під час зустрічі з народним депутатом і головою району вони могли поспілкуватися й обговорити нагальні проблеми району.

AKUZ7579

Задоволені дітлахи раділи новому дитячому майданчику і випробовували нові гірки й гойдалки. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online