Головна / Новини / Під головуванням Дмитра Андрієвського профільний комітет розглянув ряд важливих законопроектів

Під головуванням Дмитра Андрієвського профільний комітет розглянув ряд важливих законопроектів


AKUZ6851

1 липня  2015 року під головуванням першого заступника Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Дмитра Андрієвського відбулося засідання Комітету, на якому було розглянуто ряд важливих законопроектів.

“Комітетом було схвалено для розгляду у ІІ читанні Верховною Радою законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх   сімей (про справедливе призначення та надання субсидій)». Законом передбачається при нарахуванні субсидії споживачу та/або членам його сім'ї, які безпосередньо беруть участь у антитерористичній операції та звернулись за призначенням житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, до сукупного доходу не враховувати отримане ними у період їх безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги”, - зазначив Дмитро Андрієвський.

AKUZ6860

 

Крім цього, Комітет підтримав зміни до Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо спрямування частини коштів, які сплачуються забудовником, як пайовий внесок на розвиток інфраструктури за рішенням місцевих рад для будівництва соціального житла.

“Проблема забезпечення житлом соціально незахищених громадян стоїть вкрай гостро, і ми повинні підтримувати всі можливі шляхи її вирішення”, - наголосив Дмитро Андрієвський.

AKUZ6891

Комітет запропонував авторам законопроекту "Про мораторій на будівництво об'єктів на окремих земельних ділянках в м. Києві" доопрацювати його передбачивши конкретні механізми зупинення незаконних та конфліктних будівництв в м. Києві.

“Закон має передбачати конкретний алгоритм дій із зазначенням конкретних посадових осіб, які повинні мати повноваження для зупинення цих будівництв, а не дублювати в окремому Законі норми щодо заборони будівництва у прибережних, рекреаційних та історичних зонах, які вже містяться в інших законах. Ми пропонуємо авторам підтримати створення Тимчасової слідчої комісії з перевірки законності спорудження об'єктів будівництва на території міста Києва, яку ініціювали члени Комітету”, - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online