Головна / Новини / Восьмеро дітей, 14 самотніх матерів та 7 багатодітних сімей Солом’янського району отримали матеріальну допомогу

Восьмеро дітей, 14 самотніх матерів та 7 багатодітних сімей Солом’янського району отримали матеріальну допомогу


 

AKUZ9847

До громадської приймальні народного депутата Дмитра Андрієвського надходять звернення батьків, які опікуються дітьми-інвалідами, одиноких матерів та багатодітних сімей з проханням надати матеріальну допомогу.

«Протягом цього року разом з моїми колегами депутатами Київради Максимом Шкуро, Русланом Кисілем, Миколою Негричем ми надали матеріальну допомогу восьми дітям-інвалідам на лікування, 14 самотнім матерям і 7 багатодітним сім'ям. Сьогодні родинам, в яких є хворі діти, дуже важко самостійно забезпечувати їхнє лікування і реабілітацію, також складно утримувати багато дітей. Тому ми всіляко намагаємося підтримувати такі сім'ї», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

 

AKUZ88291

Серед тих, хто отримав допомогу й Артем Дідик, який разом з мамою незабаром  відправиться на лікування до «Міжнародної  клініки відновлювального лікування» у м. Трускавець. Таку можливість йому надали Дмитро Андрієвський і Микола Негрич під час проведення спільного депутатського прийому 24 червня 2015 р. Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online