Головна / Новини / Кращі студенти університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого отримали гранти від Дмитра Андрієвського

Кращі студенти університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого отримали гранти від Дмитра Андрієвського


AKUZ4579

“Грантові програми для студентів, творчої молоді сьогодні найбільш поширена форма підтримки в Європі і світі. Я гордий тим, що вже 12 років в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого ми реалізуємо масштабну грантову програму, завдяки якій творчі колективи університету беруть участь у міжнародних фестивалях. Цього року, вже незабаром, делегація вирушить у Китай, і ми бажаємо їй успіху й визнання. Разом з університетом ми започаткували власний фестиваль театральних шкіл “Натхнення”, який вже здобув славу далеко за межами України.  Звичайно ж, підтримуємо студентів і щороку відзначаємо кращих”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ4522

У зверненні до студентів політик процитував слова Миколи Гоголя, який сказав: “Поети з’являються не звідкись з-за моря, а виходять зі свого народу”. “Саме тому нам потрібно підтримувати творчу й талановиту молодь, адже наша культура і мистецтво – це обличчя нашого народу і нашої країни”, - підкреслив народний депутат.

AKUZ4576

 

Ректор університету, професор Олексій Безгін подякував Дмитру Андрієвському за багаторічну співпрацю і наголосив на важливості такої підтримки, адже це додаткова мотивація і забезпечення кращих можливостей для творчого розвитку студентів.

AKUZ4633

Гранти традиційно отримали кращі студенти університету, які здобули протягом року визнання на професійних конкурсах і фестивалях.  Цього року переможців було 46.

AKUZ4665

“Я щиро вітаю всіх із завершенням навчального року. Вітаю з новими творчими успіхами і досягненнями. Цей рік, виявився надзвичайно плідним на переможців. Бажаю всім успіхів, натхнення і процвітання”, - розпочинаючи церемонію нагородження побажав студентам Дмитро Андрієвський.

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online