Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом громадян разом з головою Солом’янської РДА Максимом Шкуро


AKUZ4724

25 червня, у громадській приймальні народного депутата Дмитра Андрієвського відбувся прийом громадян, у якому взяв участь депутат Київради, голова Солом’янської районної державної адміністрації Максим Шкуро.

AKUZ4833

 

На прийом до депутатів прийшли мешканці вулиць Ак. Стражеска, Ак.Каблукова, М. Шепелєва, Героїв Севастополя, Ак. Білецького, М. Донця, Новопольової, проспекту Відрадного і бульвару І. Лепсе.

“Сьогодні разом з головою району Максимом Шкуро ми об’їхали об’єкти району, де ведеться будівництво або ремонти. Перевірили, як виконуються ремонти в будинках, проводиться ремонт асфальтового покриття, встановлюються дитячі майданчики. На теперішній час роботи вже завершено на 47 об’єктах”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ4829

 

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро повідомив, що на теперішній час в районі тривають роботи на 82 об’єктах. Це, в першу чергу, ремонт сходових клітин, покрівель, фасадів, внутрішньобудинкових інженерних мереж, встановлення дитячих і спортивних майданчиків. Загалом на 2015 рік заплановано ремонт 94 об’єктів житлово-комунального господарства району на суму понад 8  млн. грн. Через  Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА  - ремонт  97 об’єктів на суму понад 14 млн. грн.

Під час депутатського прийому 66 малозабезпечених мешканці району отримали матеріальну допомогу.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online