Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Максимом Шкуро проінспектували хід будівельних робіт в Солом'янському районі столиці

Дмитро Андрієвський разом з Максимом Шкуро проінспектували хід будівельних робіт в Солом'янському районі столиці


 

AKUZ3684

“Спільно з головою Солом’янської районної адміністрації Максимом Шкуро ми регулярно інспектуємо хід виконання будівельних і ремонтних робіт в районі. Важливо бачити виконання цих робіт не лише на папері, а на власні очі пересвідчитися в їхній якості і темпах. Під час таких інспекцій ми маємо прекрасну можливість поспілкуватися з мешканцями району”, - зазначив народний депутат України від фракції “Блок Петра Порошенка” Дмитро Андрієвський.

AKUZ3661

Депутати перевірили якість укладання асфальту міжбудинкового проїзду від просп. Відрадного, 22 до вул. М. Донця, 23.

AKUZ3965

Ознайомилися із проведенням реконструкції скверу та будівництвом дитячого майданчика на бульв. Лепсе, 77. Вже з першого липня цього року діти матимуть змогу гратися на новому дитячому майданчику.

AKUZ3477

Пріоритетом залишається виконання ремонтних робіт у житлових будинках. Народний депутат разом із керівництвом району перевірили вже відремонтовані сходові клітини на вул. Донецькій, 57 та вул. Ушинського, 30А, та хід робіт ремонту сходових клітин  та заміну вікон за адресою вул. М. Донця, 25. Мешканці будинків подякували депутатам за турботу і господарність.

AKUZ3851

За результатами інспекції керівник району Максим Шкуро дав доручення відповідальним структурним підрозділам і комунальним службам щодо якісного виконання ремонтних  робіт та здачі об’єктів  у заплановані терміни.

Під час спілкування з мешканцями депутати повідомили, що на теперішній час в районі тривають роботи на 82 об’єктах. Йдеться про ремон сходових клітин, покрівель, фасадів та внутрішньобудинкових інженерних мереж, встановлення дитячих і спортивних майданчиків. У червні на 47 об’єктах  роботи вже повністю завершено.

AKUZ3898

На етапі завершення роботи з відновлення асфальтового покриття міжбудинкового проїзду від проспекту Відрадний, 22 до вул. М. Донця, 23 та від вул. Іскрівської, 5,7 до вул. Петровського, 6, 8.

У травні-червні було встановлено 10 нових дитячих майданчиках. У липні в  районі з’явиться ще 8 дитячих майданчиків. Розпочаті роботи на трьох спортивних майданчиках на бул. Лепсе 19 а, вул. Героїв Севастополя 17 в та пров. Чугуївський, 19 а.

Загалом на 2015 рік заплановано ремонт 94 об’єктів житлово-комунального господарства району на суму понад 8  млн. грн. Через  Департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА на 2015 рік заплановано ремонт  97 об’єктів на суму понад 14 млн. грн.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online