Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з Миколою Негричем надали допомогу сім’ям загиблих бійців АТО

Дмитро Андрієвський разом з Миколою Негричем надали допомогу сім’ям загиблих бійців АТО


 

AKUZ3384

«В нашому районі сьогодні проживає 13 сімей, які втратили своїх рідних під час проведення антитерористичної операції. Разом з депутатами Київради ми опікуємося ними і надаємо матеріальну допомогу. Таку допомогу вони отримують щомісяця на заходах, які проводяться щоб вшанувати пам'ять наших героїв, або безпосередньо у моїй громадській приймальні чи приймальні депутата Київради», - зазначив народний депутат України від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.

Під час спільного депутатського прийому, який провели народний депутат Дмитро Андрієвський і депутат Київради Микола Негрич,  матеріальну допомогу отримали 4 сім’ї загиблих військовослужбовців і ще 26 малозабезпечених мешканці Солом’янського району. 

AKUZ3411

Серед питань з якими мешканці району звернулися до депутатів були переважно питання благоустрою району, зокрема: ремонт підземних пішохідних переходів, проведення ремонтних робіт у під’їздах будинків по вул. Курській, 11; необхідність ремонту асфальтового покриття прибудинкової території по проспекту Повітрофлотському, 3,5. Мешканці скаржилися не те, що в районі з’являються новобудови, кількість людей збільшується, а шкіл і дитячих садочків не вистачає. Сім’ї загиблих бійців АТО просили сприяти в отриманні житла. 

AKUZ3392

Також мешканці району подякували депутатам за здійснений ремонт в під’їздах будинків № 4-А по вул. Курській і в буд. № 8 по вул. Фучика, встановлення  поштових скриньок в буд. по вул. Волгоградська, 7.

«Ми негайно направимо відповідні депутатські звернення щодо забезпечення сімей загиблих житлом і будемо сприяти у вирішенні цього питання. Крім того, ми постійно допомагаємо нашим підрозділам, які несуть службу в зоні АТО. Вже понад 4 мільйона гривень спрямовано на їхню підтримку і забезпечення всім необхідним», - наголосив Дмитро Андрієвський.  

AKUZ3439

«Дуже важливо, що ми працюємо разом з народним депутатом, колегами з Київради як одна команда. Так вдається зробити набагато більше і краще. Навіть в тих непростих умовах, які сьогодні склалися в країні, ми можемо щось зробити і для розвитку нашого району, підтримати його мешканців», - зазначив депутат Київради Микола Негрич. 

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online