Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатські прийоми і надав матеріальну допомогу 105 малозабезпеченим громадянам

Дмитро Андрієвський провів депутатські прийоми і надав матеріальну допомогу 105 малозабезпеченим громадянам


 

AKUZ2032

«Одним з найважливіших своїх завдань в окрузі я бачу налагодження ефективного зв’язку з місцевою владою, органами місцевого самоврядування. Тому, часто на депутатські прийоми до своєї громадської приймальні я запрошую депутатів Київради, голову Солом’янської районної адміністрації. На запрошення міських депутатів відвідую прийоми на їхніх округах. Таким чином питання, які ставлять мешканці району, можна одразу спрямувати за рівнем компетенції депутата і прискорити їх вирішення», - зазначив народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Дмитро Андрієвський.      

Під час депутатського прийому, який провели Дмитро Андрієвський разом з депутатом Київради Русланом Кисілем, 33 малозабезпечених мешканця Солом’янського району отримали матеріальну допомогу. 

На зустріч з депутатами прийшли мешканці вулиць Металістів, Виборзької, Машинобудівної, Політехнічної, Борщагівської, Янгеля, проспекту Перемоги, провулка Ковальського.

Серед найбільш гострих питань, які ставили солом'янці були питання пенсійного забезпечення, тарифи на житлово-комунальні послуги, нарахування субсидій та встановлення лічильників.

AKUZ1823

Ще два депутатські прийоми народний депутат Дмитро Андрієвський провів разом з депутатом Київради, головою Солом’янської районної державної адміністрації Максимом Шкуро. До громадської приймальні народного депутата прийшли мешканці вулиць Ак. Стражеска, Качалова, М. Шепелєва, Г. Севастополя, Ак. Білецького, М. Донця, проспекту Відрадного, бульвару І. Лепсе.

AKUZ3050

Солом’янці подякували депутатам за відкриття оновленого  скверу на розі вулиці М. Донця і проспекту Відрадного, проведення ремонтних робіт у під’їздах будинків, ремонт пішохідних підземних переходів.

Мешканці району звернулися до народного депутата і голови районної адміністрації з питаннями необхідності ремонту під’їздів по вулиці М.Донця, 9, 11 і відновлення асфальтового покриття на прибудинковій території; встановлення теплових лічильників у будинках; ремонту сходових клітин у будинках на вул. Ак. Стражеска, 3, вул. Г. Севастополя, 27, 33 та інших. Мешканці Солом’янського району також звернулись із проханням сприяти у здійсненні патрулювання та прибирання парку Відрадного.

Голова Солом’янської РДА Максим Шкуро зазначив, що в районі тривають ремонти асфальтового покриття прибудинкових територій та міжбудинкових проїздів. “Вже виконано ремонтні роботи асфальтового покриття міжбудинкового проїзду від проспекту Відрадний 22 до вул. М. Донця, 23, відновлюються сквери і парки, в понад 90 будинках буде проведено ремонтні роботи, в більшості вже такі роботи ведуться”, - підкреслив Максим Шкуро.

Під час прийомів 72 малозабезпечених мешканці отримали матеріальну допомогу.

AKUZ3362

Дмитро Андрієвський поінформував виборців про роботу, яка ведеться в Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства стосовно встановлення тарифів і нарахування субсидій. Також депутат підвів підсумки парламентського пленарного тижня, роз’яснив зміст основних законопроектів ухвалених Верховною Радою, зокрема, нового закону про місцеві вибори.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online